Genel

Numara Taşımada Kalan Bakiyeyi (TL) Geri Alma

Numara Taşıma işleminden Sonra Kalan Parayı Nasıl Geri AlabilirimÖrnek verecek olursak Avea kullanıyordunuz ama Wodafone ye geçiş yaptınız ve daha önceki Avea hattınızda bir miktar TL kaldı ve onu geri almak istiyorsunuz.Ne yapmanız gerekiyor??

ilk önce yapmanız gereken hangi hattan geçiş yaptıysanız hat sağlayıcının sitesine girip kredi iadeleri sayfasından gerekli bilgileri doldurmak.
Avea (Türk Telekom) Kredi iadeleri sayfası internet üzerinden 
Wodafone Kredi iade işlemleri:
Wodafone kredi iadesi için kendiniz Wodafone bayisine gidip gerekli evraklarla başvuru yapabiliyorsunuz.Gerekli evraklar nelerdir aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.
Turkcell kredi iadesi sayfası:
Yukarıda vermiş olduğum internet sayfalarından paranızı geri iade alabilirsiniz.Fakat birde sizden paranızı geri gönderebilmek için iban numaranızı isteyecekler.
iban numaranızı nasıl öğreneceksiniz???

İban numaranızı öğrenmek için hangi bankanın kartını kullanıyorsanız bankanızın sitesine girip iban hesapla sayfasından iban numaranızı öğrenebilirsiniz.Bankanın sitesinde iki saat iban öğrenme sayfasını aramamak için googleye mesela örnek veriyorum iş bankası iban öğrenme diye yazıp arattırırsanız daha kolay bir şekilde iban öğrenme sayfasına ulaşabilirsiniz.
iban hesabınız şu şekildedir: TR56 0006 2000 0001 2990 0226 04
iban hesap numaranızı yazarken aşağıdaki gibi arada boşluk bırakmadan giriniz.
TR560006200000012990022604
Umarım vermiş olduğum bilgiler işinizi kolaylaştırmıştır…


Comment here