Genel

PSN Online ID Değiştirme İmkanı Geliyor

PS4 Online ID ‘ sini değiştirmek isteyenlere müjde ! Ps4 online id nizi değiştirme imkanı tanıyor.PlayStation, isminizi değiştirmenize izin veren yeni bir özelliği test edeceğini açıkladı. Çok talep edilen PSN Çevrimiçi Kimlik Değiştirme özelliği şu anda PlayStation’ın önizleme programına giriyor. Artık, bu özellik yalnızca önceki PS4 sistem yazılımı betalarının test kullanıcıları olarak kayıtlı PlayStation kullanıcılarına sunulacak. Erişimi olanlar için, ilk değişikliğinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Bundan sonraki değişiklikler 10 $ olacaktır. PlayStation Plus üyeleri için, ilk değişiklikten sonra 5 $ ‘a mal olacak. Değişiklik yapmak için yetkili kullanıcılar, bu özelliklere Ayarlar menüsünden veya PS4’ün Profil sayfası üzerinden erişebilir. Ayrıca yeni PSN ID’nizi yeni arkadaşınızla birlikte görüntüleyebileceksiniz (böylece arkadaşlarınız sizi tanıyabilir). Bu kullanıcıların yapması gereken bir seçimdir; Eski kimliğinizi göstermeye karar verdiğinizde, bunu değiştiremezsiniz.

Başka bir uyarı, yeni özelliklerin tüm oyunlarla uyumlu olmayacağıdır. 1 Nisan 2018’den sonra piyasaya sürülen PS4 oyunları ve bu tarihten önce çıkarılan “en çok oynanan PS4 oyunlarının çoğunluğu” ile uyumlu olacak. PlayStation, tüm PS4, PS3 ve PS Vita oyunlarının özelliği desteklemediği konusunda net bir fikir verdiğinden, kullanıcılar belirli oyunlarda sorunları veya hataları görebilir. Değişiklikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız PlayStation, eski kimliğinize ücretsiz geri dönmenize izin verecektir. Önizleme programı, Kasım 2018’in sonuna kadar devam edecek ve PlayStation, tüm PS4 oyuncuları için 2019’un başlarında kullanıma sunacak.


Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/psn-id-name-change-feature-confirmed-for-ps4-in-pl/1100-6462414/

Comment here