Pubg Mobile Çıktı !

Bilgisayarlarda çok gördüğümüz PUBG, videolarını izlediğimiz ve bazılarımızın da oynadığı bu oyun mobile versiyonu çıktı. Oyunun çakmasını mobilde görsek de bu sefer oyunun orjinali mobil haline geldi ve şuanda IOS platformunda yani App Store de indirilebilir durumdadır.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Oyunu kendim deneme fırsatı buldum ve oyunda bir kasma veya lag göremedim telefonuna güvenenler bu oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilir(Iphone 6 ve üstü için öneriliyor) ancak düşük modelli telefonlarda oynayabilir ama düşük grafiklerde oynamalarını öneririz.
Oyunda yüksek ayarlarda oynama fırsatı bulduk ve oyunun grafikleri oldukça iyi ve kasma olmadığını gözlemledik. Oynanış oldukça iyi ve arayüz gayet iyi durumda.
Oyunun açıklamasında da oyunun lisanlı olduğu yazıyor.

Oyunun Amacı Nedir Ve Nasıl Oynanır ?

Oyuna en başta 100 kişilik bir ortamda başlıyorsunuz ve isterseniz oyuna arkadaşlarınızla takım halinde girebiliyorsunuz. Belli bir süre sonra uçağa biniyorsunuz ve süre kısıtlamasını geçtiğiniz zaman uçaktan aşağıya atlayabiliyorsunuz. Atladığınız zaman hedefinize doğru yola koyuluyorsunuz ve indiğiniz bölgedeki evleri boşaltmaya silahları toplamaya başlıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız ile bir maceraya atılmış oluyorsunuz ve rakiplerini öldürüp 1.olmaya çalışıyorsunuz.Oyuna hergün girerseniz eğer oyun size ödüller veriyor.

Comment here