Steam Çok Satanlar Listesi

GERİ DÖNDÜK

Uzun zamandır haber paylaşmıyorduk ve geri döndük.Dolar ‘ ın artışı ile yeni çıkan oyunların fiyatlarının ne kadar yüksek olduğunu görmekteyiz ancak bunun dolar ile ilgili olup olmadığını tam olarak bilmiyoruz.Çünkü yeni çıkan oyunların belkide kendi değerleri o kadar olabilir. Gelelim “STEAM ÇOK SATANLAR LİSTESİNE”

1-PLAYERUNKNOWN ‘ S BATTLEGROUNDS

Arkadaşlar biliyoruz ki Pubg ülkemizde ve dünya genelinde fazlasıyla sevildi ve tutuldu,binlerce kez indirildi.Oyunun mobil versiyonu ile çıkmasıyla birlikte bilgisayarı kaldırmayan oyun severlerin de oyunu oynama şansı elde etti. Fiyat olarak bakıyoruz ki 69 TL. Dolar dan etkilenmemiş bir oyun ve umarız ki böyle kalır.Daha önce indirime giren bu oyun yine indirime girmesi ile yine fazlasıyla indirilecektir diye tahmin ediyoruz ki bu fiyatı ile bile çok fazla ilgi görüyor.Oyunu buradan satın alabilirsiniz.

2-Football Manager 2019

Football Manager 2019 2. sırada yer almaktadır ve oyun Türkiye ‘ de futbolun çok sevilmesiyle birlikte oyun fazlasıyla ilgi görmektedir.Oyunu birçoğunuz biliyordur ama bilmeyenler için özet geçecek olursak oyun içinde takımınızı seçerek ve taktiğini belirleyerek ligde şampiyonluk yarışı veriyorsunuz ve avrupaya açılarak başarılar yakalama çalışıyorsunuz.Oyunun önceki versiyonları ile aralarındaki farkı anlatacak olursak bazı menülerde ayrıntılar değiştirilmiş ve oyuna VAR eklenmiş. Oyunun ön sipariş fiyati 107 TL idi ancak şuanki fiyatı 179 TL ama indirim ile 161.10 TL ile oyunu satın alabiliyorsunuz.Ayrıca buradan oyunu satın alabilir ve oyun içi yayınlanan görüntülere bakabilirsiniz.

3-中国式家长 / Chinese Parents


Arkadaşlar oyunu sizlere anlatmak isterdik ki ama bizde nasıl bi oyun olduğunu bilmiyoruz.Oyunun fiyatı 35 TL ‘ dir.Oyunu buradan satın alabilirsiniz.

4-Grand Theft Auto V

Arkadaşlar biliyoruz ki Gta 5 Artık günümüzde aşırı popüler olmayan ama kendini kanıtlamış bir oyun ve bundan dolayı oyuna sürekli bir indirim geliyor ve şuan ki fiyatı 111.54 TL.Oyunu pek fazla anlatmaya gerek yok hepimizin bildiği açık dünya oyunu.Görevleri tamamlayarak karakterleriniz ile eğlenebileceğiniz bir oyundur.Buradan oyunu satın alabilirsiniz.

5-Assasin’s Creed® Odyssey


Assasin Creed Odyssey oyunu yeni çıkmasına ve fiyatına rağmen çok fazla satıldı ayrıca çok fazla ilgi gördü şuanda listede 5.sırada yer alıyor ve puanlaması da baya yüksek oyunun.Ancak oyuncuların işine gelmeyeceğini düşündüğümüz bir nokta var oda fiyatı 309 TL. Bu fiyat ile bu kadar satılması gayet iyi oyun iyi duruyor ancak sağlam sistemlere hitap ettiğini söyleyebilir çünkü sistem gereksinimlerine baktığımız zaman oyun gerçekten iyi bir sistem istiyor.Oyunu buradan satın alabilirsiniz.

Comment here