HaberMobil

Çerçevesiz Galaxy A 2018 serisi fiyatları nasıl olacak?

Teknoksit - Teknoloji Mobil İnternet ve Oyun

Samsung’un popüler akıllı telefon serisi Galaxy A 2018 yılında yepyeni bir tasarımla karşımıza çıkacak. Peki çerçevesiz tasarımla gelmesi beklenilen Galaxy A 2018 serisi, hangi fiyat aralığında yer alacak?

Galaxy A 2018 serisi pahalı olacak!

Samsung’un Galaxy S8 ile kullanmaya başladığı yeni çerçevesiz tasarım dili sonsuz ekran, Galaxy Note 8 ile kullanılmaya devam etti. Artık birçok büyük üreticinin çerçevesiz tasarımları tercih ettiği günümüzde Samsung elbette geri kalmıyor.

Ortaya çıkan sızıntılardan Samsung’un 2018 yılında orta segmenttekonumlandırılan akıllı telefon serisi Galaxy A içinde sonsuz ekran tasarımını kullanacak olması tüketiciyi heyecanlandırdı. Özellikle ülkemizde 1600 ile 2300 lira aralığında satışa sunulan güncel Galaxy A serisi, 2018 yılı içinde büyük beklentiler oluşmasına neden oldu.

Teknoksit - Teknoloji Mobil İnternet ve Oyun
Teknoksit – Teknoloji Mobil İnternet ve Oyun

Ancak maalesef son iddialar bu beklentilerin gerçekleşmeyeceği yönünde. Yeni Galaxy A serisinde de sonsuz ekran teknolojisini kullanacak olan Samsung, oldukça zorlu bir üretim sürecinden geçiyor. Durum böyle olunca da elbette maliyetler artıyor.

Gelişen donanımlar, artan maliyet masrafları ve ülkemizdeki yüksek kurlar göz önüne alındığındaysa Galaxy A 2018 serisinin geçtiğimiz yılın amiral gemi modellerinin fiyatlarıyla piyasa çıkması muhtemel. Tabi tüm bunların birer iddia olduğunu da son kez hatırlatalım.

Comment here