İnternetOyun

ARMY RAGE

2012 Mart ayında açık beta yayınına başlayan Army Rage, 2. Dünya Savaşı temalı bir MMOFPS oyunudur.  Jave9 İnteraktif ve Yacuba Games işbirliğiyle Türkçe olarak yayınlanmaktadır.  İkinci Dünya Savaşı temalı bir shooter olan oyun gerçekçi görselleri ve bire bir gerçek donanım, silah ve araçlardan modellenen cephaneliği ve hangarı ile savaşı tüm heyecanı, tüm hareketliliği ile size getiriyor. Oyun İkinci Dünya Savaşı’nda karşı karşıya gelen Müttefik devletler ile Mihver Devletleri arasında yaşanan çarpışmaları konu alıyor. Army Rage ‘in haritaları da son derece gerçekçi ve dönemin ve savaşın atmosferini yansıtacak şekilde tasarlanmış. Bombardımanlardan harabeye dönmüş binalar, amansız sokak çatışmaları, ele geçirilmesi hayati önem taşıyan kasabalar ve İkinci Dünya Savaşı’nın gerçek savaş araçları oyunda sizi bekliyor. Tankınıza atlayıp ya da hava bombardımanı desteği çağırıp düşmanlarınıza korkulu dakikalar yaşatın! Axis ve Allies adında 2 farklı vephenin yer aldığı oyunda Assault, Scout, Support veya Engineer olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı bulunuyor. 

Army Rage

Oyunda yer alan her sınıfın kendine has özel yetenekleri bulunuyor, bunlar:

Assault: Bıçak, taarruz tüfeği ve güçlü bombalara sahiptir.

Scout: Uzak mesafeden öldürücü vuruşlar yapabilen keskin nişancılardı.

Support: Cephane ve tıbbık destek vermelerinin yanı sıra anti-tank ve lav silahı kullanabilirler.

Engineer: Roket atar ve hafif makinalı tüfek taşırlar, ayrıca gerektiğinde ağır makinalı tüfek ve koruma kalkanı kurabilirler.
 
Army Rage


Çin ve Avrupa ‘da yüz binlerce oyuncuya MMOFPS zevkini yaşatan ve 2012 yılının en hızlı yükselen oyunlarından olan Army Rage de, zengin harita bulunuyor ve bu haritalar 24 oyuncu destekleyebiliyor. Lav silahının yanı sıra kullanılabilir arçların yer aldığı oyunda zorlu savaşlar sizi bekliyor.

Daha Adil Oyunlar: Akıllı Eşleşme Sistemi
Artık en gelişmiş FPS oyunlarda görmeye başladığımız Eşleşme Sistemi sayesinde oyuncuların kendi seviyelerine en uygun oyuncularla eşleştirildiği Army Rage, eski oyunlardaki lobi sistemine göre çok daha eğlenceli karşılaşmalar sunuyor.


Mak
simum Kişiselleştirilebilir Eşsiz Karakterler: Beceri Sistemi
Birçok FPS oyundan alışık olduğumuz geliştirme sistemi sayesinde oyuncularına ekipmanlarını geliştirme imkanı sunan Army Rage, bunun yanında genellikle RPG oyunlarda görebildiğimiz Beceri Sistemi sayesinde oyun karakterlerini kendi ihtiyaçlarına göre çok daha fazla kişiselleştirme şansı da veriyor. Bu sayede her oyuncu eşsiz bir karaktere sahip olabiliyor.

Army Rage

Gerçek Savaş Tadında Takım Ruhu: 4 Farklı Sınıf
Komando, Nişancı, Destek ve Teknisyen sınıfları sayesinde birbirinden tamamen farklı yeteneklere sahip ancak ekip içinde birbirlerini tamamlayan takımlar kurabileceğiniz Army Rage, arkadaşlarınızla taktik geliştirip gerçek savaş tadını daha fazla hissedebilmenizi sağlıyor. Hava desteği çağırmak, arkadaşlarınıza ilk yardım yapmak, düşman mevzilerini topçu ateşine tutmak, ağır makineli silahlar kurmak gibi stratejik becerileri sayesinde farklı sınıfların bir arada olması takım oyununu benzersiz bir seviyeye taşıyor.

Army Rage Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Army Rage İndir

Comment here