İnternetOyun

COMBAT ARMS

Sürekli değişen bir çatışma bölgesine düşmek için hazırlanın. Kendi oyununuzun kontrolüne sahip olduğunuz bir yer ve tamamen özelleştirilmiş karakteriniz ile 15 oyuncuya kadar sık ormanların, terk edilmiş endüstriyel arazilerin ve daha fazlasının içerisinde şiddetli çatışmaları tecrübe edinin. Teçhizatınızı alın ve savaşmaya hazır olun!

Şu an için yedi tane oyun türü bulunmaktadır:

Elimination (Yok Etme):
Oyunun klasik ve en çok oynanan modudur. Bu modda iki takım vardır (Alpha-Bravo). Takımlar birbirlerini yok etmeye çalışırlar (DeathMatch). Modda öldükten 3 saniye sonra yeniden doğarsınız.

Elimination Pro:
Elimination gibidir tek farkı roundlu olmasıdır. 2 takım savaşa başlar herhangi bir takımdaki bütün kişiler öldüğünde diğer takım kazanır ve bu böyle devam eder.

Combat Arms
One Man Army (Tek Kişilik Ordu):
Bu modda herkes tek olur ve önünüze geleni öldürmeye çalışırsınız. Öldükten 3 saniye sonra yeniden doğarsınız.

Search & Destroy (Bul & Yoket):
Bu mod iki takım halinde oynanır. Bir takım belirli bölgeyi bombalamaya çalışır. Diğeri ise buna engel olmaya çalışır. Bu modda öldükten sonra roundun bitmesini beklemek zorundasınız.

Capture the Flag (Bayrak Kapma):
Bu mod da iki takım halinde oynanır. Göreviniz karşı takımın bayrağını alıp kendi bayrağınızın yanına getirmektir. En çok bayrağı getiren kazanır.

Spy Hunt (Casus Avı)

Fire Team:

Bu mod bilgisayara karşı oynanır. Göreviniz bilgisayarın yönettiği oyuncuları öldürerek kaçış bölgesine ulaşmaktır.

Quarantine Mode (Karantina Modu):
Bu mod bir devrim niteliği taşıyabilir. Çünkü MMOFPS’lerdeki ilk zombi moddur. Oyunun en zevkli modlarından biri olan Quarantine Modda round başlangıcında 10’dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi Zombi olur. Zombiler 2 dakika içinde diğer oyunculara hastalık bulaştırıp zombi yapmak zorundadır. İnsanlar ise zombiler çok dayanıklı olduğu için ya saklanmak zorunda ya da hep birlikte çalışmalıdırlar.

Combat Arms

Karakter Özelleştirmesi
Eger sizinle birlikte savas alanina getirmeyi unutursaniz, suçlamak için sadece kendinize sahipsiniz! 30’un üzerinde gerçek dünya silahlari, Saldiri Tüfeklerinden, Av Tüfeklerine, hepsi askerinizin emrinde, beraberinde çesitli el bombalari, LAW roketleri ve mayinlar gibi ikincil silahlar ile birlikte. Ek olarak, askeriniz çesitli kamuflaj esyalari, kask, çelik yelek, ve bere, bandana ve günes gözlügü gibi kozmetikleri giyinip kusanabilir. Size savas alaninda taktik avantaj saglayabilecek yeni esyalar sürekli olarak eklenecektir, bu yüzden bunlar için gözlerinizi açik tutunuz!

Değiştirilebilir Silahlar
Tüm silahlar ekipman olarak susturucular, dürbünler ve genişletilmiş şarjörler eklenebilir. Silahınız özel istekleriniz ve görevinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Klan Sistemi
Sizin parali bir asker olmaniz her zaman tek basiniza olmak zorunda oldugunuz anlamina gelmez! En iyi birligi kurabilmeniz için gereken her türlü imkan, adaylarin yönetiminden tutunda üyeleriniz için hazirladiginiz bildirimlere kadar, hepsi oyun içerisinde mevcuttur. Klan Karsilasma sistemi üzerinden kolaylikla diger oyuncularin klanlari ile karsilasmalar bulabilirsiniz, ve savasarak en iyi parali asker birligi olabilirsiniz.

Combat Arms

Sürekli İçerik Güncellemeleri & Etkinlikler
COMBAT ARMS yaşayan ve sürekli gelişen bir oyundur.
Yeni silahlar ve teçhizatlar, yeni oyun modları ve yeni haritalar getireceğiz.
Oyun piyasaya sürüldükten sonra bile, oyuncuların yeni içerik olarak ne eklememizi istediklerini ve geri bildirimlerini dinleyeceğiz.
Biz aynı zamanda oyun içi eşyalar ve diğer çevrimdışı ödüller kazanabileceğiniz
güncel etkinlikler düzenleyeceğiz.

Ücretsiz Oynanabilir
En iyisi, COMBAT ARMS tamamen Ücretsiz Oynanabilir. Bu ne demektir?
Bu istemediğiniz sürece bir kuruş bile para ödemek zorunda değilsiniz demektir.
Oyunu çalıştırdığınızda aldığınız herşey her zaman ücretsiz kullanılabilir olacaktır.
ve ayrıca yeni ücretsiz içerikte eklenecektir.

Combat Arms Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Combat Arms İndir

Comment here