İnternetOyun

FARMERAMA

Selam Çiftçi! Farmerama’da hemen ilk başta güzel bir çiftlik evin, ambarın, yelken değirmenin, su tankın ve gübre yığının olur… fakat en büyük sermayen arazilerindir.

Boş duran bu çayırı çiçek bahçesine, meyva bahçesine ve iyi bakımlı tarlalara çevirebilecek misin? Ve üstüne üstelik bir de hayvancılık yapacak mısın?

Köy hayatının tadı işte böyle çıkarılır! Farmerama çiftlik oyununda toprakları işleyip ek, biç, gübrele, hasat et, hayvancılık yapıp ticarete başla! Online çiftçilerin kralı ol! Çiftlikte hayat çok renkli. Birçok bitki, hayvan burada seni bekliyor. Arkadaşlarınla sohbet et ve bahçeni ziyaretçilere aç!

Farmerama

ONLINE ÇİFTLİĞİN: DÜNYANIN EN ÇILGIN ÇİFTLİĞİNE GEL!

Çiftliğini kazançlı bir işletmeye çevirebilmek için ağaçlar, tarlalar, ahırlar ve kümesler inşa edebilirsin. Ağaçlar, tarlalar ve ahırlar/kümesler değişik varyasyonda bulunurlar; birçok meyve, çiçekler, sebzeler, değişik büyüklükte tarlalar ve her hayvan için özel barınak. Her seviye artışı ile yeni meyve, sebze ve hayna türleri eklenir.

Çiftliğin büyüyor- bunu artan müşterilerinden ve zenginliğinden fark edersin.

1- Çiftlik evine aralıklarla müşteriler gelir. Telefon çalmasında kulağın olsun

2- Ürünlerini ambarına koyarsın; tarlanın hasadı, ağaçların meyvesi ve tabii ki hayvancılığın ürünleri.

3- Değirmende hayvanların için yem üretirsin

4- Su tankı ile tarlalarını sular ve böylece bitkilerin yetişmesini hızlandırırsın

5- Ahır ve kümeslerden gelen gübreler, bitkilerini yağmur ve fırtınaya karşı güçlendirir.

Gelişen çiftliğin için ne gerekiyorsa, hepsini şehirde bulabilirsin: Tohum, kümes ve meyve ağaçları için fidanlar. Pazarda ürünlerini iyi bir fiyata satabilir ve oyuncularla pazarlık yapabilirsin.

Postane ile oyunculara haber ve paket yollayabilirsin.

Banka ile hasabını doldurabilirsin. Veya VIP çiftçi ol:

Gözetleme kulesinde çiftliğinde yardımcı olarak yardımcıları bulabilirsin.

Farmerama

Şehirde aynı zamanda turizm ofisini bulursun. Burada çiftliğini ziyaretçilere açabilir ve en güzel çiftlik olarak seçebilirsin.

En önemli bilgi kaynağın çiftlik Herold’dur. Burada aralıklarla Support yeniliklerini, bitkiler hakkında bilgiler, hayvanlar veya tarımla ilgili öneriler alabilirsin. Tabii ki günlük çiftçilik kuralları, fıkralar veya çiftliklerden dedikodular eksik olmamalı. İşlerin için ilanlara da bak. Spor sayfasında sıralama tabelalarını görürsün: En iyi çiftçi kim? En güzel bahçe kimde? Kim en büyük patatesleri üretiyor?

Artık çiftçi olarak hayata hazırsın: Şimdi ücretsiz kayıt ol ve hemen başla!

Farmerama Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Comment here