İnternetOyun

FLORENSIA

Florensia, adalar ve uçsuz bucaksız bir okyanusa sahip olan, ücretsiz oynanan bir role playing ve macera oyunudur.

Ücretsiz oynanabilen bu macera oyununda, 12 meslek grubundan birini seçebilir, beş farklı gemi türü arasında seçim yapıp kendi gemini inşa edebilirsin.

Online rpg Florensia’da kara ve denizdeki level’ını yükseltirken çeşitli adalar da keşfedebilirsin.
Florensia’nın uluslararası topluluğuyla tanış, foruma post at ve Florensia’nın anime, hayali oyun forumunda Batı Global dünyasından oyuncularla arkadaş ol, birlikte eğlenin ve oyunla ilgili yorumlarınızı paylaşın.

Florensia, adalar ve uçsuz bucaksız bir okyanusa sahip olan, ücretsiz oynanan bir role playing ve macera oyunudur. Ücretsiz oynanabilen bu macera oyununda, 12 meslek grubundan birini seçebilir, beş farklı gemi türü arasında seçim yapıp kendi gemini inşa edebilirsin. Online rpg Florensia’da kara ve denizdeki level’ını yükseltirken çeşitli adalar da keşfedebilirsin.

Florensia

Ücretsiz macera oyunu Florensia’yı oynayabilmek için tek yapman gereken alaplaya’ya ücretsiz kaydolmak ve Japonya çıkışlı bu anime rpg’i yüklemek. Macerana Roxbury’den başla, bırak hayal başlasın! Explorer, Mercenary, Noble veya Saint olarak başlayacaksın, canavarlara karşı savaşacak, arkadaşlarınla birlikte bir parti veya guild oluşturacaksın. Tüm rehber görevlerini tamamla ve ücretsiz macera ve MMO rpg oyunu Florenisa’nın destansı efsanesini keşfet.

Kendi gemini inşa ettiğinde okyanus boyunca açılabilir, yeni adalar keşfedebilir, en güçlü boss canavarlarla karşılaşabilir, müthiş hazineler bulup yeni arkadaşlar da edinebilirsin. Florensia’da kendi hayalini ücretsiz başlat, sayısız görevde ustalaş ve kendi online rpg macera oyununda tek başına veya arkadaşlarınla seyahat et. Yeteneklerini geliştir, savaş stratejini bul ve macera oyunu Florensia’da PvP özelliklerini keşfet: Tekli rakiplerine, tam partilere ve hatta destansı Harbor Occupation War’da guild’lere karşı savaş! Orijinal ve gerçek rpg deneyimi sunan Florensia, ücretsiz bir MMORPG. Free Battle Zone’lar, War Zone’ları, 100 katta oluşan bir kule mevcut, ama hepsinin ötesinde bir Pirate (korsan) veya Royal Army’nin bir üyesi olarak Florensia’da kendi seçtiğin fanteziyi yaşayabilirsin.

Florensia

Nadir eşyalar için avlan, eski gereçlerden üretim için malzeme topla, okyanus boyunca ticari malları taşı, gereçlerini geliştir – harika özelliklere sahip olan, sen ve arkadaşların için ücretsiz online, hayalini oynayabileceğin rpg Florensia’da bunların hepsi mümkün. Florensia’nın uluslararası topluluğuyla tanış, foruma post gir ve Florensia’nın hayali forumunda Batı Global dünyasından tanışacağın arkadaşlarınla oyunla ilgili eğlenceli ve harika yorumlarını paylaş. Hayalini yaşabileceğin, ücretsiz online rpg Florensia’da dünyanın dengesi hassastır, denizde ve karada savaşacağın kötü canavarlara karşı güçlü olabilmek için güçlü müttefiklere ihtiyacın olacak.

Florensia sizleri her yana yayılmış adaların ve kocaman Hoomanil Okyanus’unun yer aldığı bir dünyaya davet ediyor. Hem kıyıda hemde denizde seyahat edebilir ve savaşabilirsiniz. Bu yolla kişisel karakterlerinizi ve gemilerinizi geliştirebilir ve sonunda bir kahramana dönüşebilirsiniz. Anime benzeri grafikleri ve sayısız özelliği, etkileyici bir atmosfer yaratıyor. Tekinsiz zindanları keşfedebilir, muhteşem kasabalarda dinlenebilir, kırsal kesimde ya da okyanusda seyahat edebilirsiniz. Tüm oyuncular için sayısız seçenek mevcut. Florensia dünyasında hangi deneyimi yaşamak istersiniz?

Florensia

TEMEL ÖZELLİKLERİ

Japonya’dan yüksek 3D Kalitesi: Kusursuz hayal dünyasını algılayışınızı etkileyecek muhteşem anime stili grafikler, farklı kasabalar ve etkileyici her çeşit ayarlar Florensia dünyasında.

Çift yönlü savaş sistemi: Eşsiz çift yönlü savaş sistemi, hem kara hem de deniz seviyenizi ve yeteneklerinizi -bağımsız bir şekilde- arttırmanızı sağlar

12 Oynanabilir Meslek: Ücretli asker (Mercenary), Kaşif (Explorer), Aristokrat (Noble) ve Aziz (Saint) olmak üzere dört ana meslekten birini seçebilirsiniz ve 40 seviyesine ulaştığınzda geliştirilmiş sekiz meslekten birine geçebilirsiniz.

5 farklı modelde gemiler: Zırhlı gemiler (Armored Ship), Hücum gemileri (Assault Ship), Büyük silah gemisi (Big Gun Ship), Bakım gemisi (Maintenance Ship) ya da Mayın gemisi (Torpedo Ship) inşa edebilirsiniz, hem de 12 parçaya kadar ve farklı büyüklüklerde. Okyanusu keşfetmek için becerikli bir ekip toparlayın.

Efsanevi Mücadeleler: İnanılmaz derecede güçlü olan patron canavarlarla (boss monsters) karşı karşıya gelin, mükemmel bir stratejiyle bu canavarların beklenmedik davranışlarına karşı koyun ve sonuçta çok değerli hazineler kazanın. 100 katlı bir kule boyunca zamanla yarışın, onur ve görkemle kaderinizi sınayın

Destansı Geçmiş Hikayeleri: Çeşitli maceralar ve bilmeceler, sizleri Florensia’nın trajik tarihine doğru yönlendirecek ve böylece çok değerli ödüllerden de faydalanabileceksiniz

Hep birlikte ya da tek başına: Arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir, bir parti oluşturabilir ya da güçlü bir birlik kurabilirsiniz

Yetenekler ve Stratejiler: Diğer oyucularla birebir çarpışın ya da grup gruba bir çarpışma gerçekleştirin (PvP modunda) ve sıradaki kuşatmalara, sığınak işgallerine, birlik ve ihtilaf savaşlarına karşı hazır olun


Florensia

Savaş Alanları: Free Battle Zone’larda alıştırma yapın ya da War Zone’larda her yumruğun önem taşıdığı çift yumruklu kavgalara katılın. Kavgalara katılıp katılmamak ve nasıl kavga edeceğinize karar vermek size bağlı.

Hangi tarafı seçeceksiniz: İster Pirate ister Royal Army elçisi olmak; her iki tarafın da artı ve eksileri var. Hangi tarafın size uyacağına karar vermenin zamanı artık!

Ticaret ve Üretim: Balıklar nadiren rastlanan ürünlerdir, üretim mallarını eski araç-gereç parçalarından edinin. Aynı zamanda ticaret eşyaları da alabilirsiniz, bu eşyaları tehlikeli Okyanus’a sevk edebilir ve eğer şanslıysanız, en sonunda bu malları belli bir karla satabilirsiniz.

Uluslararası Topluluk: On dilin yer aldığı dünyalarda ve uluslararası forumda bir araya gelen, Batı dünyasından oyuncularla tanışın. Oyun tercümeleri ve destek, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca ve Türkçe’nin dahil olduğu yedi dilde mevcut.

Deniz kenarından esen ve sıcak yüzünüzü serinleten esintiyi hissedin, dudaklarınızdaki tuzu tadın. Sihrin nasıl da içinizden akıp gittiğini hissedeceksiniz, bu da her zorluğa hazır olduğunuzu gösterir. Bu dünyanın kırılgan bir dengesi var ve denizde ve kıyıda kötü niyetli canavarlara karşı savaşabilmeniz için güçlü müttefiklere ihtiyacınız olacak. Florensia dünyasını keşfedin!

Florensia Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Florensia İndir

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...