İnternetOyun

HOUNDS: THE LAST HOPE

Koreli oyun stüdyosu Reborn Games ve Netmarble iş birliği ile 2015 yılı içerisinde Türkiye’de yayınlanacak olan Hounds, BUFF yayımcılığında oyunseverler ile buluşuyor. Kendine has rol yapma elementleri ile aksiyon türünü harmanlayan Hounds’da ister tek başınıza yapay zekaya karşı, isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte birbirinden tehlikeli düşmanlara karşı aksiyon dolu savaş ve görevlere katılabilirsiniz.
Yeni nesil grafikleri, tamamen seslendirilen ve ara videolar ile desteklenmiş hikaye modu ile fark yaratan Hounds, bir aksiyon oyununda göremeyeceğiniz derinlikle karakter özelleştirme seçenekleri ile hayalinizdeki askeri yaratmanız için size imkan sunacak. Çoklu oyunculu modlarını hem arkadaşlarınızla birlikte, hem de diğer oyunculara karşı birer rakip olarak oynayabilecek, turnuvalarda kendinizi kanıtlamak için fırsatları ele geçireceksiniz.

  !! Şu anda test aşamasında olan Hounds: The Last Hope, 2015 yılı içerisinde %100 Türkçe içerik ve ücretsiz olarak tüm oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun kapalı beta testlerine katılmak için betaya kaydol bölümünden kayıt olabilirsiniz.

Comment here