İnternetOyun

Hounds: The Last Hope

Güney Kore merkezli Netmarble ve Reborn Games işbirliğiyle geliştirilen Hounds Online, ülkesinde gördüğü yoğun ilginin ardından Hounds: The Last Hope ismiyle Türkiye’de yayına girmeye hazırlanıyor. Netmarble’ın yeni yayın kolu Netmarble EMEA tarafından yayımlanacak olan Hounds, RPG özelliklerini barındıran bir shooter oyunu (MMORPS). TPS kamera açısına sahip olan oyunun tüm içeriğiyle Türkçe olarak oyun severler ile buluşması bekleniyor.

Hikaye moduyla ön plana çıkan Hounds ana hikaye ve yan hikaye görevlerinin yanı sıra ek görevler ve baş düşman (boss) görevleriyle benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Co-op destekli bu görevleri ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınız ile bir araya gelerek tamamlayabiliyorsunuz. Derinlemesine karakter özelleştirme sistemi bulunan oyunda detaylı düzenlemeler yaparak benzersiz askerler meydana getirebilirsiniz.

PvE modlarının yanı sıra PvP yönüyle de dikkat çeken Hounds‘da ölüm oyunu, takım ölüm oyunu, bomba kurma ve bayrak kapmaca olmak üzere 4 farklı PvP modu bulunuyor. Oyunu özel kılan diğer özelliklerden biri ise sahip olduğunuz silahları özelleştirebilmeniz ve yeni silahlar üretebilmeniz. Envanterinizde bulunan eşyaları satmanıza ve takas yapmanıza da olanak tanıyan oyunun 2015 yılı içerisinde oyun severler ile buluşması bekleniyor.Hounds: The Last Hope hakkındaki güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...