İnternetOyun

JADDE

Jadde; sosyal ağ, sosyal oyun ve sanal evrenlerin temel fonksiyonlarını tek başlık altında toplayarak internet kullanıcılarına sunmayı amaçlamış bir dijital eğlence platformudur. Bu özelliğiyle Jadde Türkiye’de bir ilktir ve kayıt olmak, kullanmak tamamen ücretsizdir.

  • Jadde, internette elinizin altında olmasını isteyeceğiniz birçok temel fonksiyonu içerisinde barındırır.
  • Jadde’nin her zaman güncel ve eğlenceli kalmasını sağlayacak faktörlerden biri müziğe duyduğu ilgidir.
  • Jadde’de popüler olmanın en iyi yöntemlerinden biri iyi bir dansçı olabilmektir.
  • Jadde 3D altında yapılan dans yarışmalarına katılan kullanıcılar hem sponsorlardan hediyeler, hem de oyun içi ödüller kazanır.
  • Jadde, modayı yakından takip eder!
  • Jadde gençlerin dilini konuşur!
  • Jadde gerçekçidir!

Jadde

Jadde 3D bir oyundur, dünyada daha önce bir çok başarı yakalamış ve ödüller kazanmış Snail Game tarafından G.G.C. interactive desteğiyle geliştirililmiştir. Popüler sanal evrenleri, alışveriş, eğlence, iletişim ve avatar gibi özelliklere sahip büyük bir şehri barındıran bu oyun aynı zamanda sanal evrenlerde bulunmayan video chat, dans yarışmaları, görev sistemi, seviye ve yetenek geliştirme sistemi gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sanal dünyada yeni arkadaşlar edinebilir isterseniz bu arkadaşlarınızla oyun içinde evlenebilirsiniz! Her hafta düzenlenen dans yarışmalarına katılın ve dansın starı siz olun!

Hep aynı tür oyunları oynamaktan sıkılmadınız mı? Canınız dans etmek , yeni arkadaşlarla tanışmak , çok büyük bir sanal evrende dolaşmak , gönlünüzce müzik dinlemek , dans yarışmalarına katılıp dans starı olmak , sınırsızca eğlenmek, sınırsızca alışveriş yapmak mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz!

Görev Sistemi, Yarışmalar, Seviye (level) atlama , Yetenek Geliştirme, Karakter Geliştirme, Video Chat, Özel Partiler…

Bu sanal dünyada yeni arkadaşlar edinebilir isterseniz bu arkadaşlarla oyun içinde evlenebilirsiniz ! Jadde’de yapabilecekleriniz gerçekten sınırsız… Bir kere bu dünyaya girdikten sonra asla çıkmak istemeyeceksiniz!!! Unutmayın Jadde’nin kanunu “Deli gibi eğlenmek”

Jadde

DANS ETMEK

1. adım: Dans edebilmek için öncelikle bir dans odasına girmeniz gerekmektedir. Oyunun arayüzünde sağ alt köşede bulunan “Bölüm Seç” tuşuna bastıktan sonra karşınıza haritalar çıkacaktır. Bu haritalarda gitmek istediğiniz yeri dans özelliklerine göre seçtikten sonra “Giriş” butonuna tıklayarak dans odasına girebilirsiniz.

2. adım: Oyun arayüzünün sağ üst köşesinde bulunan “Dans” butonuna tıklayarak “dans modu seçenekleri” penceresini aktifleştirebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi ALT+Q kombinasyonunu kullanarak kısayol olarakta gerçekleştirmeniz mümkündür.

3. adım: Dans modunu ve zorluk seviyesini açılan menüden seçebilirsiniz.

4. adım: Varsayılan seçenekler “yukarı – aşağı – sağ – sol” yön tuşları ile yapılan dans modundadır.  ve “SPACE(BOŞLUK)” tuşu Size gösterilen yön tuşlarını gösterilen yöne denk gelen yön tuşları ile tuşlayınız. Eğer yön tuşu “Yeşil” renk alırsa doğru tuşlama yaptınız demektir.

Jadde

Örneğin; Tüm yön tuşlarını başarılı bir şekilde tuşlamayı bitirdikten sonra yön tuşlarının üzerinde bulunan hareketli metronom spotundaki yuvarlak mavi topun yanıp sönen ışığın tam ortasına geldiği sırada “SPACE”  tuşuna basarak dans figürünü tamamlamış olursunuz.

Örneğin; Ne kadar süre hiç hata yapmadan yön tuşlarıyla beraber zamanında “SPACE” tuşunu tuşlamayı başarırsanız, karakteriniz bütün bu süre boyunca dans figürleri sergileyecektir. Zamanlamanızın derecesine göre -iyiden kötüye doğru- sırasıyla PERFECT > GREAT > COOL > BAD > MISS derecelendirmelerini alacaksınız.

NOT: Dans esnasında kırmızı tuş geldiği zaman ok yönünün tam tersine basarak dans figürümüz tamamlayabiliriz.

Jadde Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Jadde İndir

Comment here