İnternetOyun

Mario Yıldız Avı

Efsanevi kahraman Mario’nun yeni bir oyunu ile karşınızdayız.Mario’nun oyun listesine her geçen gün yenileri eklenmekte.Büyük küçük herkes bu zamana kadar Mario oynamıştır.Ayrıca Mario oyunlarının ne kadar eğlenceli olduklarını biliyoruz.Bu yazımızda Mario Yıldız Avı’ndan bahsedeceğiz.

Bu resim oyunun 1.bölümüne ait.Oyunda yapmanız gereken altınları toplayarak büyük yıldıza ulaşmak.Bütün altınları toplamaya özen göstermelisiniz.Topladığınız 100 altın size 1 can kazandırır.
Ayrıca bu oyunun bir diğer özelliği ise diğer Mario oyunlarındaki gibi yaratıkları ezerek puan kazanamazsınız.Yaratıklara çarptığınız an yanarsınız bu sizin için bir dez avantaj.Eğer canınız varsa bölüm baştan başlar,canınız yoksa oyun biter.
Her bölüm farklı bir macerayla karşılaşacaksınız.Yapmanız gereken bir sürü göreviniz var.Bu bölümleri bitirdiğinizde ise sizi mutlu bir son bekliyor.Canavarı öldürmek için 2 farklı yöntem var.Biri bomba ile yok etmek, diğeri ise ilginç bir deyişle ekrana yapıştırmak.Bu seçim tamamen size ait.
Bu bölüm de bittikten sonra oyunun sonuna geliyoruz,maalesef.
Skorlarınızı çıkan listeden görebilirsiniz.Bir sonraki oyunda görüşmek üzere… 🙂

Comment here