İnternetOyun

Mitoloji Online

5 kıtada faaliyet gösteren global oyun geliştiricisi ve yayımcısı 37Games tarafından Türkçe dil desteğiyle oyun severlerin hizmetine sunulan >Mitoloji Online, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere mitoloji ile iç içe olan oyunda Yunan mitolojisindeki tanrı ve yaratıkların adı sık sık geçiyor. Konusunu Titanlar ile Olimpiyalılar arasında başlayan savaş sonucunda Titanların pandoranın kutusunu açarak kötülüğü serbest bırakmasından alan Mitoloji Online‘da seçmiş olduğunuz kahraman ile bu kötülüğü durdurmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda sadece insan ırkı bulunmakta, tanrıların desteğini alarak kötülüğe karşı savaşan insan ırkında benzersiz yetenek ve özelliklere sahip 5 farklı karakter sınıfı yer alıyor. Büyücü, silahşör, kahin, avcı ve şövalye adındaki bu sınıflardan istediğinizi seçerek tehlikeli görevlere atılıyor ve dünyayı etkisi altına alan kötülüğü yok etmeye çalışıyorsunuz. İlk seviyeleri hızlıca atlayabildiğiniz Mitoloji Online‘da verilen görevleri yerine getirerek kısa sürede seviye atlarken aynı zamanda karakteriniz için gerekli olan kıyafet, takı, silah ve benzer eşyaları elde edebiliyorsunuz.

Ana karakterinizin yanı sıra yardımcı karakterler de elde edebildiğiniz oyunda bu karakteri bağımsız olarak geliştirebiliyor ve savaş sırasında istediğiniz alanlarda konumlandırabiliyorsunuz. Peri, binek, lonca, otomatik yön bulma ve AFK modunun da yer aldığı Mitoloji Online‘da aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor.

Comment here