İnternetOyun

ORKUN2 ONLINE

Sala Game tarafından yayımlanan Orkun2 Online, 3 boyutlu grafiklere sahip tarayıcı tabanlı bir ARPG oyunudur. Yaycı, büyücü ve savaşçı sınıflarının bulunduğu oyunda her sınıfın kendine özgü yetenek ve eşyaları bulunuyor. Savaşçı ve büyücü sınıflarında erkek karakter ile, okçu sınıfında ise kadın karakter ile oyuna devam edebiliyorsunuz.

Binek, pet ve seçmiş olduğunuz karakterinize yardım eden dostların da bulunduğu Orkun2’de bu yandaşlarınızı bir çok yönden geliştirebilirken, aynı zamanda savaşlarda hem savunma, hem saldırı hem de hızınızı arttıran bir araç olarak kullanabiliyorsunuz. Otomatik yönlendirme özelliği sayesinde ise oyun içerisinde NPC arama derdinden kurtularak tek tuşla belirtilen noktaya hızlıca gidebiliyorsunuz.

Günlük ve haftalık görevlerin yanı sıra seviyeye özel görevlerin de yer aldığı oyunda bu görevleri tamamlayarak özellikle ilk seviyeleri oldukça hızlı bir şekilde atlayabiliyor ve bu sırada karakterinizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz bir çok eşya kazanabiliyorsunuz.

Grafikleri: Orta Yaşı:
Exp. Oranı: Yüksek Dil: Türkçe
Oynanabilirlik: Orta Boyut:
Tür: Macera Strateji Savaş
Kategori: MMORPG Browser
Yayıncı SalaGame


Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...