İnternet

2018 de Oyun İçin Kullanılan 6 En İyi Torrent Sitesi

Torrent siteleri geçmişden günümüze kadar oyun, film, program ve buna benzer herşeyin indirilmesi için kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yollardan biri olmuştur. Yine bu yollarda piyasanın ağa babaları oldukça zor günler geçirmiş ve hatta bazıları kendi isteği ile bazıları da yaptırımlar ile kapatılmıştı. 2018 yılında da geçen yıllarda olduğu gibi tüm baskı ve yaptırımlara karşın yoluna devam eden sitelerinden sizler için en iyi oyun için kullanılan 6 torrent sitesini derledik. Umarım beğenirsiniz ve bu yazımızda işinize yarar bir şeyler bulursunuz. Google’da fulltorrentoyun, torrent-oyun ve buna benzer bir çok arama alanlarında her zaman aranan kelimeler olmuştur.  Bizde bundan yola çıkarak sizler için aşağıdaki listeyi yaptık 🙂

 

Not: W*rez indirmelerini ve sistemlerini desteklemeyip uygun da bulmuyoruz. Sadece yasal olan dosyalarınız için kullanınız.

1- The Pirate Bay

– The Pirate Bay

The Pirate Bay bu tür oyun sitelerinin ağa babası diyebiliriz. Bugünlere gelene kadar sık sık engellendi, yaptırımlar uygulandı, baskılar kuruldu. Ama o yolundan dönmedi ve bu türün en büyük oluşumu oldu. Şuan halen varlığını sürdürmekte.

2- Zooqle

– Zooqle

Gelişmiş torrent arama motoru sayesinde, arama sonuçlarınızı: boyut aralığı, zaman endeksli, kategori ve dile göre filtreleyip bulmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3- 1337X

– 1337X

2017’de kapatılmaya başlayan torrent oyun sitelerinden sonra kendi adından sıkça söz ettirmeye başladı. Sade arayüzü ile kullanıcıları kendisine çekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4- Torrents.me

– Torrents.me

Oldukça popüler olan torrent sitesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5- Nyaa.si

– Nyaa.si

Oyun indirmek için girenlerin yanı sıra anime severler de sıkı takipçileri arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6- RARBG

– RARBG

Geçtiğimiz yılın en popüler siteleri arasında yer alıyordu. Kendine has hayran kitlesi bulunan site oldukça başarılı işler yapıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz bu sitelerden en çok hangisini kullanıyorsunuz ? Burada yoksa sizin en çok kullandığınız site hangisi. Yorumlarınız bizim için değerli. Yorum yapmaktan çekinmeyin 🙂

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...