İnternetOyun

RIP: FINAL BULLET

Joygame’in yeni MMOFPS oyunu RIP: Final Bullet Türkçe dil desteğiyle yayına başlıyor. İki düşman takımın kıyasıya mücadele ettiği oyunda zengin mühimmat seçeneğinin yanı sıra farklı büyüklük ve özelliklerdeki haritalarda aksiyon dolu çatışmalara giriyorsunuz. Haritalarda yer alan kırılan, patlayan ve parçalanan objeler sayesinde daha keyifli bir oyun deneyimi sunan RIP: Final Bullet, TPS kamera açısı özelliği sayesinde kör noktaları hedef alıp farklı stratejiler uygulamanıza olanak tanıyor. Demo ismi verilen özelliği sayesinde oynamış olduğunuz maçları kaydedebildiğiniz oyunda dilediğiniz zaman bu kayıtları izleyerek hatalarınızı tespit edebilir ve rakiplerinizin taktiklerini deşifre edebiliyorsunuz.Herkes tek, firar modu, bayrak avı, bullet time, bul ve yok et ve takım maçı olmak üzere 7 farklı oyun modundan dilediğinizi seçerek RIP: Final Bullet’te savaşa başlayabilirsiniz.

Hikaye

 

1970 –  Stanford Üniversitesi’nce bir robot kol geliştirildi. Bu robot kol Stanford Kolu adıyla araştırma projelerinde bir    standart olarak yerleşti.
1979 –  Stanford Cart isimli gezer robot, üzerine monte edilmiş kameradan aldığı görüntüleri kullanarak engellerle dolu bir odayı engelleri aşarak boydan boya geçti.
2005 – Electro Dynamics tarafından hareketleri algılayabilen dört ayaklı robot BigBoy prototipi üretildi. 150kg yük taşıyan, saatte 7km gidebilen BigBoy, kendi kontrol sistemine sahip ve yoluna çıkan engelleri hesap ederek açıları ayarlayarak hareket edecek şekilde dizayn edildi.
2014 Ocak – Internet arama motoru devi Yapay Zeka şirketi Hivemind Techologies’i satın aldı.
2017 Nisan – Birleşmiş Milletler insan görünümlü androidlerin askeri açıdan kullanımını tüm dünyada onayladı.
2019 Mart – Bir grup bilim adamı, robotik gelişmelerin belli bir sınıra geldiğini, bioteknoloji ile kadın kromozomlarını geliştirerek klonlama yoluyla sentetik asker yapımına başladığını duyurdu. Kuzgun Birliği’nin Doğuşu.
2020 Kasım –  Kendilerine Pars Gücü diyen bir grup dünyadaki klonlama teknolojisinin ve sentetik askerlerin, insanoğlunun yok oluşuna neden olacağını, buna karşı durulması gerektiğini ve doğal seleksiyonun kaybedileceğini belirterek Kuzgun Birliği’ne savaş açtı. Pars Gücü İsyanı.
2022 Ağustos – Kuzgun Birliği Bilim Adamları yarı insan yarı robot askerlerin dünyayı koruma altına aldığını, aksi hareketlerin sert şekilde karşılık bulacağını bildiren bir genelge ile tüm dünyaya egemen olmaya başladı.
2025 Mart – Kuzgun Birliği’ne karşı Pars Gücü dünyadaki klon olmayan, robotikleşmemiş, dnası değiştirilmemiş tüm insanların kendileriyle birleşmesi için Birleşmiş Milletler tarafından yayınlanan İnsan Hakları Bildirgesi çerçevesinde yeni bir genelge ile birlik çağrısı yaptı.
2028 Ocak – Kuzgun Birliği ile Pars Gücü arasında dünyanın geleceğine yönelik Büyük Patlama ile dünya savaşı başladı. Büyük Patlama 7 kıtada 7 Kuzgun Birliği karargahına yönelik saldırılara verilen isimdir.
Dünyadaki kargaşaya son verecek iki grup da kayıt alıyor! Kaydını tamamla, seçimini yap, kaderini kendin çiz!

 

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...