Android

Facebook Messenger Lite’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geldi

Eski nesil android akıllı telefonlar için geliştirilen Facebook Messenger Lite uygulamasına görüntülü konuşma özelliği geldi.

Geçtiğimiz yıl Facebook eski sürüm android cihazları düşünerek Messenger uygulamasının Messenger Lite sürümünü yayınlamıştı. Bunun haberini ‘Eski Android Telefonlar için Facebook Messenger Lite‘ başlıklı yazımla sizlerle paylaşmıştım. Facebook Messenger Lite eski android sürümler için yapıldı ayrıca yavaş internete sahip olanlar için de oldukça kullanışlı bir uygulama.

Geçtiğimiz gün Facebook, Messenger Lite uygulamasında görüntülü konuşma özelliğinin aktifleştirildiğini duyurdu. Messenger Lite uygulamasının son sürümünü cihazınıza yükleyerek veya uygulamanızı güncelleyerek görüntülü konuşma özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook Messenger Lite görüntülü konuşma özelliğini kullanmak için herhangi bir kişiyle sohbet sayfasını açıp sağ üstte görünen video simgesine dokunmaları yeterli.

Facebook Messenger uygulamasıyla 2017 yılında 17 milyar görüntülü konuşma yapıldığı belirtiliyor. Aynı rakamların Messenger Lite uygulamasıyla da yakalanması hedefleniyor.

Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Mobil Haberler kategorisinden daha çok yayını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Comment here