AndroidIOS

YouTube’a Gizli Mod Özelliği Geldi

YouTube mobil uygulamasına gizli mod özelliği geldi. Özelliğin detaylarına bakalım.

YouTube, mayıs ayından beri mobil uygulama için gizli mod özelliğini test ediyor. Bu özellik son güncelleme ile birlikte artık kullanıma sunuldu. Yalnız YouTube gizli mod özelliği şu anda sadece Android cihazlar için yayınladı. İlerleyen günlerde, haftalarda iOS ve diğer platformlara da bu özellik yeni güncellemeyle birlikte gelecektir.
YouTube gizli mod özelliği ile kullanıcının YouTube aramaları, izleme geçmişi kaydedilmez. Google Chrome’da olduğu gibi kullanıcının internet geçmişi kaydedilmez, gizli kalır. YouTube gizli modda nasıl kullanılır? Oldukça basit.
– Öncelikle YouTube uygulamasını açın.
– Profilinizi açın.
– Yukarıdan aşağıya Kanalım, Ücretli üyelikler, Hesap değiştir bölümleri var. Bunların da altında Gizli modu aç seçeneği var. Bu seçeneği tıklayıp çıkan uyarıyı da onayladıktan sonra artık YouTube‘u gizli modda kullanabilirsiniz.
Gizli moddayken yalnızca Ana Sayfa ve Trendler bölümlerini görebilirsiniz. Abonelikler, Gelen Kutusu ve Kütüphaneye erişemezsiniz. Bunlara tıkladığınızda erişimin gizli moddayken olmayacağına dair bir uyarıyla karşılaşırsınız.
YouTube gizli mod özelliği ile ilgili sizin yorumunuz nedir?
Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.
Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...