AndroidHaberMobil

Çift kameralı ve çerçevesiz: Huawei Honor 7X!

Huawei Honor 7x

Huawei Honor 7X günümüzün en yeni trendlerini bünyesinde barındırarak çerçevesiz tasarımı ve çift kamerasıyla resmen tanıtıldı.

İşte Huawei Honor 7X!

Günümüzün akıllı telefonlarında sıkça görmeye başladığımız çift kameradizilimi ve yüksek ekran kasa oranı, artık tüketicinin de en çok ilgisini çeken ve kullanmayı istediği özellikler arasında yer alıyor.

Tüketicinin bu istediğine kayıtsız kalmayan markalardan birisi olan Huawei’de son zamanlarda tanıttığı birçok modelde hem çift kamera dizilimini kullandı hem de yüksek ekran kasa oranı yani çerçevesiz tasarımlara yer verdi. Bu modellerin en yenisi ise Huawei Honor 7X olarak karşımıza çıktı.

Huawei Honor 7x
Huawei Honor 7x

4 çekirdekli Huawei Kirin 659 işlemcinin kullanıldığı modelde 4 GB RAM‘e 32/64/128 GB dahili depolama kapasiteleri eşlik ediyor. 5.93 inç büyüklüğünde 18:9 en boy oranındaki ekran ise 2160×1080 piksel yani Full HD+ çözünürlük sunuyor.

Kamera tarafındaysa 16 Megapiksel ana kameraya 2 Megapiksellik bir ikinci kamera eşlik ediyor. Ön taraftaysa 8 Megapiksellik bir selfie kamerası bulunuyor. Gücünü 3340 mAh bataryadan alan Huawei Honor 7X, Android 7.0 Nougat ile çalışıyor.

Huawei Honor 7x
Huawei Honor 7x

Altın, mavi ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan model, depolama kapasitesine göre en düşükten yükseğe doğru yaklaşık 200, 260 ve 300 dolar fiyat etiketiyle ilk etapta sadece Çin’de olmak üzere 17 Ekim‘den itibaren satışa çıkacak.

 

Benchmark Sonuçları ise aşağıda görüldüğü gibi ;

 

Huawei Honor 7x
Huawei Honor 7x

Comment here