AndroidIOSMobil

Facebook Arkadaşlık Uygulaması Geliştiriyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, arkadaşlık,flört uygulaması geliştirmek için çalışmalar yapıyor. Detaylara bakalım.

Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi dünyanın en büyük sosyal medya ve iletişim ağına sahip. Mayıs ayında düzenlenen F8 konferansında Facebook‘un bir arkadaşlık, flört uygulaması üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. 
Dünyanın en büyük iletişim ağlarına sahip Facebook‘un arkadaşlık uygulaması geliştirdiği haberi bir çok kişide heyecan yarattı. Tinder, Okcupid gibi arkadaşlık uygulamalarının sahibi Match Group’un borsadaki hisseleri bu haberle düşüşe geçti.

Uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong’un elde ettiği bilgilere göre Facebook‘un arkadaşlık uygulaması şu anda deneme aşamasında. Şirket çalışanları şu anda bu uygulamayı kendi aralarında test ederek geliştiriyorlar. Ancak bu uygulamanın kullanıma sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Çünkü bu şekilde deneme aşamasında olup yayınlanmayan birçok uygulama ve proje bulunuyor. Eğer testler başarılı olursa Facebook‘un arkadaşlık,flört uygulaması kullanıma sunulacaktır.

Sizler de yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.
Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.
Mobil Haberler kategorisinden daha çok yayına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Comment here