AndroidMobil

Huawei, üç kameralı P20 için video yayınladı

Huawei, yeni amiral gemisi P20 serisi için tanıtım videosu yayınladı. Huawei, yayınladığı videoda telefonların kameralarına dikkat çekti.

Huawei, bu ay sonuna doğru amiral gemisi akıllı telefonları P20 serisini resmen ilan edecek. Son zamanlarda Huawei P20, P20 Pro ve P20 Lite’dan oluşan bu seri için birçok sızıntı bilgi ve görsel gördük.

Şimdi de Huawei, P20 serisi için çift ve üçlü kameraları ima eden bir teaser video yayınladı. Twitter üzerinden yayınlanan videonun yanı sıra, “Sen kısayoldan gidebil diye daha uzun yol kat ettik. İhtiyacın olan tüm lensler artık bir yerde. #SeeMooore #HuaweiP20” mesajı yazıldı.

Huawei P20 iki, P20 Pro üç kamera sensörü ile kullanıcılara sunulacak. Huawei P20 Lite, biraz daha kalın yan çerçeveler ve arkaya monte edilen parmak izi tarayıcısı ile ayırt edilecek.

Huawei P20 Pro, 6 inçlik bir AMOLED ekran ve Kirin 970 yongaseti ile bu üçlü arasındaki en güçlü model. Huawei P20’nin 5.7 inçlik AMOLED ekrana sahip olması ve ayrıca Kirin 970 yonga seti ile güçlendirilmesi bekleniyor.

P20 Lite, Kirin 659 işlemci tarafından desteklenen 5.6 inç AMOLED ekran sunabilir.

Huawei P20 serisi 27 Mart’ta resmen ilan edilecek.

Comment here