Akıllı TelefonlarAndroidIOSMobil

Instagram Hikayelere “Bana Soru Sor” Özelliği Geldi

Geçen hafta denemesi yapılan “Bana soru sor” özelliği Instagram hikayelerine geldi. Peki Instagram hikayelerde “Bana soru sor” özelliği nasıl kullanılır? Bakalım.

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformlarından biri olan Instagram sık sık yeni özellikleri ve güncellemeleri ile gündeme geliyor. Son olarak hikayelere “Bana soru sor” özelliğinin gelmesi. Bu özellik sayesinde diğer kullanıcılar “Bana soru sor” etiketinin altındaki bölümden size sorularını gönderebilirler. Daha sonra siz de sorulan sorulara diğer hikayenizde cevap verebilirsiniz. Sorulan sorular Instagram‘da DM bölümüne gelecektir. Peki hikayelere “Bana soru sor” bölümü nasıl eklenir, nasıl kullanılır?

– “Bana soru sor” etiketini hikayenize ekleyip takipçilerinizin soru sormasını sağlamak için hikayenize eklemek için kullanılan çıkartma kütüphanesine açın. Konum, Bahset, Tarih, Hava Sıcaklığı ve birçok emojinin bulunduğu kütüphanede “Sorular” eklentisi de bulunuyor. Bu eklentiyi seçerek “Bana soru sor” eklentisini hikayenize eklemiş olursunuz.

Instagram bu yeni özellikle birlikte kullanıcıların birbirleriyle daha iyi etkileşim kurmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Siz Instagram hikayelerine gelen “Bana soru sor” özelliğini nasıl buldunuz?

Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Mobil Haberler kategorisinden daha çok yayına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Comment here