Akıllı TelefonlarAndroidIOSMobil

Instagram’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geldi

Instagram’a aylardır gelmesi beklenen görüntülü konuşma özelliği dün geldi. Peki Instagram’da görüntülü konuşma nasıl yapılır, bakalım.

Dünyanın en büyük  sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram‘a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Son güncellemeyle birlikte aylardır gelmesi beklenen görüntülü konuşma özelliği Instagram‘a eklendi. Ben de 3-4 ay önce ‘Instagram’a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Gelebilir‘ başlıklı yazımda böyle bir özelliğin gelebileceği bilgisini sizlerle paylaşmıştım. Görüntülü konuşma özelliği ile ilgili ilk sağlam bilgiler Facebook‘un F8 konferansında ortaya çıkmıştı.
Instagram’da görüntülü konuşma nasıl yapılır şimdi bu sorunun cevabına bakalım.
Oldukça basit. Öncelikle Instagram‘da özel mesajlaşma bölümüne, DM bölümüne girin ve konuşmak istediğiniz kişiyle sohbet sayfasını açın. Daha sonra sağ üst bölümde yer alan video kamera simgesine tıklayın ve görüntülü sohbeti başlatın.
Kullanıcılar tarafından yapılan ilk yorumlara göre Instagram‘ın görüntülü konuşma özelliği diğer görüntülü konuşma uygulamalarına göre oldukça iyi. Sizin bu özellikle ilgili yorumunuz nedir?
Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.
Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.
Mobil Haberler kategorisinden daha çok yayını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Comment here