IOSMobil

İşte Apple AirPower’ın fiyatı ve çıkış tarihi !

 

Apple , telefonlarını tanıttığı zaman AirPower şarj matından bahsetmişti.Duyurulmasının üzerinden 7 ay geçtiği halde hala satışa sunulmadı. Airpower, firma tarihinde duyurulmasının üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra satışa çıkarılacak bir ürün olarak yer alacak.

 

Bilindiği üzere Apple 27 Mart Salı günü eğitim üzerine bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte Apple Pencil destekli uygun fiyatlı iPad’ın tanıtılması bekleniyor.Ayrıca AirPower’ın çıkış tarihi ve fiyatınında açıklanması bekleniyor.Tahminlerimize bakarak ,AirPower’ın çıkış tarihi Nisan ayı olarak gösteriliyor.

Nisan ayında çıkışı yapılması beklenen AirPower‘ın 199 dolar gibi rakiplerine 4 kat daha fazla ücrete satılacak. AirPower; iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch ve AirPods kasalarını şarj edecek. bütün ürünleri aynı anda şarj ederken, cihazlar arasındaki güç dengesini sağlayacak olan AirPower Qi standartını destekleyecek.

Apple

Ülkemiz’de 899 Tl ile 1.099 TL’ye satışa sunulması beklenen AirPower’ın bütün dünya ile beraber Türkiye’de Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor. Henüz hızlı kablosuz şarjı destekleyip desteklemeyeceği bilinmeyen AirPower yüksek fiyatına rağmen beklediği ilgiyi görebilecek mi?

Comment here