AndroidMobil

Nokia 8 Oreo beta sürümü yayınlandı !

Nokia 8 Oreo beta sürümü yayınlandı

Android 8.0 Oreo işletim sistemi için markalar adeta vites yükseltti. Kısa bir süre önce Xperia XZ Premium için yayınlanan Oreo sürümün ardından sıra Nokia 8 modeline geldi. Nokia 8 Oreo beta sürümü kullanıma sunuldu.

Nokia 8 Oreo sürümü yayınlandı

Sony’nin Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo işletim sistemi resmi olarak kullanıma sunuldu. Bunun hemen ardından ise Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus için Oreo sürümünün 2018 yılının başında kullanıma sunulacağı ortaya çıktı.

Bu iki önemli gelişmenin hemen sonrasında ise Nokia 8 Oreo beta sürümü kullanıma sunuldu. Nokia’nın beta sürümü için açtığı kayıt sayfası üzerinden yönlendirmeler ile Oreo Beta sürümünü edinebilirsiniz.

 

Nokia 8 Oreo beta sürümü için kayıt olduktan sonra ise Android 8.0 Oreo sürümünün beta versiyonunu telefonunuza kurabilirsiniz. Sürümün beta olduğunu unutmayıp olası hata ve sistemin uyumlu çalışmama ihtimalini dikkate almanız gerekiyor.

Beta sürümü ile başlayan sürecin final versiyonu ne zaman çıkacağı ise henüz açıklanmadı. Sisteme IMEI numarası ve operatör bilgisi ile kayıt olduktan sonra Beta grubuna dahil olunabiliyor. Sonrasında ise 12 saat süre içinde Android 8.0 Oreo sürümünün beta versiyonunu indirebilirsiniz. Aynı link üzerinden Android 7.x.x sürümüne dönüş sağlamak ise son derece basit.

Comment here