AndroidHaberMobil

OnePlus 5T ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 5 stokları tükendiği bilgisiyle gündeme gelirken bu durum OnePlus 5T modelinin geliştirildiğine yorumlanmıştı. Beklenen model bugün ortaya çıktı.

Galaxy S8’e benzerliğiyle dikkat çeken OnePlus 5T!

Bir süredir konuşulan yeni OnePlus modeli hakkında birçok farklı yorum söz konusu. Büyük bir bilinmezliğin içerisinde yer alan model için, kimi analistler firmanın bu sene çok büyük bir donanım farklılığı sunmayan OnePlus 5T modelini tanıtmayacağını, önümüzdeki yılın başında OnePlus 6modeliyle karşımıza çıkacağını söylüyor.

OnePlus 5t
OnePlus 5t

Diğer bir taraftan da tasarımı yenilenen modelin ortaya çıkan sızıntılara göre çerçevesiz bir tasarımla geleceği için bu yılın sonlarına doğru tanıtılacağı söyleniyor. Hangisi doğru hangisi yanlış şu an için bilemiyoruz ancak ortada bir OnePlus 5T sızıntısı mevcut. Bu durumda da OnePlus 5almak şu an için pek mantıklı gözükmüyor.

Ortaya çıkan sızıntısıya baktığımızda ise Galaxy S8‘e olan benzerlik direk göze çarpıyor. Artık tüm yeni nesil amiral gemi modellerinde gördüğümüzyüksek ekran kasa oranı sayesinde elde edilen şık tasarım, OnePlus 5Tmodelindeyse kavisli kenarlar ve simetrik üst ve alt tasarım sayesinde gayet şık görünüyor.

OnePlus 5t
OnePlus 5t

Donanım tarafındaysa şu an için bilinen tek şey OnePlus 5 benzeri olacağı. Şu an için hakkında çok az bir bilgiye sahip olduğumuz modelin ilerleyen dönemde daha detaylı bilgilerle karşımıza çıkması bekleniyor.

Comment here