Akıllı TelefonlarAndroidIOSMobil

Samsung Galaxy Note 9 S-Pen Çok Fonksiyonlu Olacak

Samsung Galaxy Note 9’un tanıtılmasına az bir süre kala özellikleri iyice netleşmeye başladı. Son olarak Galaxy Note 9’un S-Pen’i ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı. Gelen bilgilere bakalım.

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta tanıtılacak. Galaxy Note 9‘un tanıtım tarihini ve beklenen özelliklerini ‘Samsung Galaxy Note 9 Ağustos’ta Geliyor‘ başlıklı yazımda sizlerle paylaşmıştım.

Son gelen bilgiler Note 9‘un S-Pen‘i ile ilgili. Galaxy Note 9‘un S-Pen kalemi Bluetooth özellikli bir aparat olacak. Aynı zamanda S-Pen ile müzik çalar kontrol edilebilecek, kamera özellikleri ayarlanabilecek, aramalara cevap verilebilecek. Cihazın konumunu bulma da yine S-Pen kalem işlev görebilecek. Yani Samsung Galaxy Note 9‘da S-Pen bir kalemden daha fazlası olacak. Bu beklenen özelliklerin bazıları yer alabilir, bazıları yer almayabilir, bu tahminler dışında S-Pen‘de beklenmeyen başka özellikler olabilir. Tüm bu beklentilerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini 9 Ağustos’ta hep birlikte göreceğiz. Takipte kalın!

Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Comment here