Akıllı TelefonlarAndroidIOSMobilTeknoloji

Spotify’den beklenen özellik!

Google’ın akıllı saatler için geliştirdiği Wear OS işletim sistemi, yeni getirilen iyileştirmeler ile her geçen gün daha da kullanışlı olmaya başlıyor. Bu güncelleştirmeler ile beraber Wear OS’a özel uygulamasını kullanıma sunan servislere Spotify’da eklendi.

Bundan böyle Wear OS işletimine sahip kullanıcılar rahat bir şekilde Spotify uygulamasını akıllı saatlerine indirebilecek ve müzik dinleyebilecekler. Ek olarak; Kasım ayı itibariyle Fossil Gen 4 ve Michael Kors Access Runway akıllı saatlere kullanıcıların indirmesine gerek kalmadan uygulama otomatik olarak entegre edilecek.

Spotify müşterileri akıllı saatlerinden telefonda uyguladığı her şeyi özgürce yapabilecekler. Aynı şekilde çalma listelerini görüntülemek, müziği oynatmak, duraklatmak ve sonraki parçaya geçmek kolayca gerçekleştiriliyor.

Wear OS spotify ile ilgili görsel sonucu

Getirilen güncelleme sadece bununla da sınırlı kalmayacak. Tüm bunların yanı sıra akıllı saat kullanıcıları Spotify eklentisini kullanarak, hoparlörlerine veya ses sistemlerine Spotify Connect aracılığıyla kolayca bağlanabiliyor, bu sayede müziği akıllı saatinden kontrol edebiliyor olacaklar.

Comment here