Mobil

WhatsApp’tan Grup Yöneticilerine Özel Efsane Güncelleme !

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, grup yöneticilerini yakından ilgilendiren bir güncellemeyi kullanıma sundu.

 

Sosyal medyanın en önde gelen şirketi Facebook‘un bünyesinde gelişmeye devam eden ve gelmiş geçmiş en iyi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp bir kez daha uygulamaya geliştirerek entegre ettiği ve oldukça kullanışlı yeni özelliği ile hem gündem hem de haberimizin konusu oluyor.

Söz konusu getirilen oldukça kullanışlı olan bu yenilik gruplardaki yöneticileri fazlasıyla yakından ilgilendiriyor. WhatsApp grupları, yeni gelen bu özellik ile yönetici seçimlerini çok daha kolay hale getiriyor. Yeni güncellemede, bir grup yöneticisinin grubun başka bir yöneticisini yöneticilikten çıkarabilmesine izin veren bir özellik de bulunuyor.

-Popüler mesajlaşma uygulaması gelişmeye doymuyor.

Normal şartlarda kullanıcıyı gruptan atıp tekrar almanız gerekirken bu özelliğin eklenmesi oldukça iyi olmuş. Büyük gruplarda bu gibi sorunlarla sık sık karşılaşıyoruz. Geliştirilen ve uygulamaya entegre edilen bu özellik gelen güncelleme ile birlikte hem iOS hem de Android için kullanıma sunuldu.

 

Siz bu güncelleme ile ilgili ne düşünüyorsunuz ? İşinize yarar mı ? Yorum yazarak belirtebilirsiniz ve bu bizi oldukça mutlu eder..

 

Comment here