Oyun

Assassin’s Creed III Full İndir

Oyunun senaryosu şaşırtıcı bir final ile biten dördüncü oyundaki hikayenin sonrasını konu almaktadır. Desmond yine Animus ağına bağlanarak geçmişteki atası Connor Kenway’in anılarına göz atmaktadır. Ayrıca Conor’un babası bir Tapınakçıdır, yani bu oyunda sadece suikastçilerin değil Tapınakçıların bakış açısından da oyunu oynamaktayız. Zaten oyunun ilk 15 saatlik bir kısmını Connor’ın babası olarak oynamaktayız.


Serinin bu oyunda önceki oyunlarda yer alan intikam duygusu geri plana itilmiştir. Daha çok herkes için adalet arayan bir ana karakterimiz var, başından gerçekten acı olaylar geçmiş ve hala geçiyor. Biraz kişisel intikamı biraz da Connorun adelet arayışı derken ortaya gayet başarılı olarak nitelendirebileceğimiz bir oyun çıkmış. Tabi oyun hakkında yapılan bir çok olumsuz eleştirilerde yok değil.
Özellikle yan görevlerin çok fazla olması ve serinin bu oyununda eklenen bazı mekaniklerin gereksiz bir şekilde zaman harcaması oyuncular tarafından eleştirilmişti.

Önceki oyunlarda olduğu gibi serinin üçüncü oyununda da tarihi öğeler ile oyun içe içe geçmiştir. George Washington da dahil olmak üzere bir takım tarihi şahsiyetler oyunda yer almaktadır.

 *OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER*


**************************************************
Dosya boyutu: 5.53 GB
Sıkıştırma: Rar
Şifre: cibril
Tarama: Webroot. / Durum: Temiz
**************************************************

*İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ*

 Turbobit
Cloud
pCloud
ASSASSİN’S CREED III SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E6700 2.66GHz Core 2 Quad Q6400 2.13GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
Phenom 9550 Quad-Core
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 8600 GT 512MB GDDR3 GeForce GTX 260
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3870
Radeon HD 5770 512MB
RAM 2 GB 4 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win 7 (64)
DirectX DirectX 10 DirectX 11
Saklama Alanı 22 GB 22 GB

Comment here