Oyun

NFS’den Payback için müthiş hikaye fragmanı!

Tanıtıldığı günden bu yana başta Need for Speed hayranları olmak üzere oyun camiası tarafından heyecanla beklenilen Need for Speed Payback için Gamescom 2017’nin ardından ikinci bir video daha yayınlandı.

Need for Speed Payback duyuruldu! Need for Speed Payback duyuruldu!
Electronic Arts, beğenilen yarış serisi olan Need for Speed’i, 20. yılında (2014) seriye ilk defa ara vererek Need for Speed serisi adına yepyeni bir başlangıç yapma kararı almıştı. Bu karar sonrasında ise seriye yeni bir başlangıç yapan Need for Speed’i geliştirmeye başlamıştı. 2015 senesinin sonunda ise reboot olarak oyunu PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox …
Gamescom’da yayınlanan videonun aksine bu defa Payback’in hikayesi ve oyunda yer alan karakterler kapsamlı bir şekilde gözler önüne seriliyor.

Oyunda bulunan ana karakterin evinin yakılmasıyla başlayan macera ile oyuncular kendilerini aksiyon dolu onlarca farklı görevin içerisinde buluyor.

NFS hayranlarını sürükleyici bir macera bekliyor!
Yer altı dünyasında gerçekleşen onlarca farklı görev ve polislerle kıyasıya mücadele oyuncularla buluşmayı beklerken, oyunun grafikleri ile oldukça iyi bir seviyede olduğunun şimdiden anlaşıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dilerseniz, sözü daha fazla uzatmadan sizleri Need for Speed Payback için yayınlanan hikaye fragmanı ile baş başa bırakalım.

Ghost Games tarafından geliştirilen oyun, 10 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Comment here