Oyun

Plantronics’ten Konsol Oyunlarına Özel Kulaklık

Son yıllarda kendi kitlesini oluşturan XBOX ve PlayStation’a Plantronics de yeni kulaklık modelleriyle ayak uydurdu.

 

Gerçekçi ses deneyimi için özel olarak üretilen RIG400HS ve RIG400HX kulaklıklar, oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. Özellikle son yıllarda kendi kitlesini oluşturan PlayStation ve XBOX ONE için tasarlanan kulaklıklar ses kalitesinin yanında konforu da ön planda tutuyor.

RIG serisinin önceki modellerinden izler taşıyan kulaklıklar rahat kullanımı ön planda tutan modüler bir yapıya sahip. Her iki modelde var olan 3,5 jak girişi, kulaklıkları kullanma alanınızı genişletiyor. Bilgisayar, tablet veya telefonla da kullanılabilen kulaklıklarda yer alan boom mikrofon, çevresel gürültüyü izole ederek net bir ses akışı sağlıyor. Çıkartılabilir mikrofon özelliği RIG400HS ve RIG400HX‘in en önemli modüler detaylarından biri.

Oyun tutkunlarının en çok dikkat ettiği ağırlık ve konfor detaylarına tasarımıyla kalıcı bir çözüm bulan Plantronics, RIG 400 HS’nin ve RIG 400HX’in hafif yapısı ve ayarlanabilir kafa bandı uzun süreli kullanımlarda dahi kulağınızı yormuyor.

Oyun severlerin yeni gözdesi olacak RIG 400HS ve RIG 400HX model kulaklıklara Hepsiburada.com ve D&R mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Comment here