Oyun

PUBG Artık Android ve IOS Telefonlarda

Orijinal PUBG mobile versiyonun Çin üzerinden ücretsiz oynanmaya başladığı anda oyunu gerek sistem gereksinimlerini karşılayamaması gerekse bilgisayarı olmayan kişiler gibi çeşitli nedenlerle oynayamayan oyuncuların gözdesi olmuştu. Unreal Engine 4 motoru kullanılan mobil versiyon bilgisayar versiyonunu aratmıyor. Bunun yanında ücretsiz olması diğer en güzel özelliklerinden bir tanesi.

 

PUBG’un mobil versiyonundan bir görüntü.

 

Oyunun mobile versiyonunda oynanışı kolaylaştırmak için elinizdeki eşyalardan daha iyisini yada ihtiyacınız olan eşyaları yerden otomatik olarak almanızı (hızlı loot’lanmanızı) sağlıyor. Diğer mobile versiyon Battle Royale oyunlarından farklı olarak araç sürüşü daha kolay ve eğlenceli olmuş. Ayrıca oyunun grafikleri bir harika ! “Dostum yapmışlar beee !” denilecek cinsten olmuş.

Mobil versiyon artık Kanada üzerinden de oynanılabiliyor. Yani buda yakın zamanda diğer ülkeler için de aktif sunucu ve dil desteği sağlanacak . Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.

Oyunun mobil oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bilgisayar ortamında yakaladığı popülerliği mobil ortamda da yakalayabilir mi ? Yorum kısmında belirtirseniz seviniriz 🙂

( Haberi yazdığımı göre biraz PUBG oynasam iyi olur 🙂 )

Comment here