Program

Advanced SystemCare Ultimate 11.2 indir Download

iobit Advanced SystemCare Ultimate 11.2 ücretsiz indir ,Download
iobit Advanced SystemCare Ultimate 11.2 gerçek zamanlı koruma ile bilgisayarı koruma altına almanın en iyi yoludur.
Advanced SystemCare Ultimate 11.2 Program Özellikleri
1 🙂 Gerçek zamanlı koruma ile DNS ayarlarını korumada başarılıdır.
2 🙂 Gelişmiş antivirüs motoru sayesinde bilgisayarımızı virüslerden korur.
3 🙂 internet tarayıcımızı zararlı yazılımlardan korur ve gizlilik bilgilerimizin korunmasına yardımcı olur.
4 🙂 Bilgisayarı % 300 oranında hızlandırıp rahat kullanım kolaylığı sunar.
5 🙂 Diğer Advanced SystemCare programında olduğu gibi bilgisayarı başlangıcından kapatana kadar gerekli bütün işlemleri tek bir tıklamayla yapar.
Aşağıdaki linkten Advanced SystemCare Ultimate programını ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.Programı indirdikten sonra Pro lisansı aktif etmek isterseniz lisans kodu sitemizde mevcuttur.Güle güle kullanın….
Programı güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.Vermiş olduğumuz linkler yalnızca Google Drive dosya yükleme linkleridir.Başka birçok sitede görmeye alıştığınız abuk subuk sinir bozucu sitelere yönlendirme bu sitede yoktur!!!
Neler Yeni ASC Ultimate 11.2 içinde
*  Büyük Veritabanı – genişletilmiş veritabanı ile Geliştirilmiş antivirüs motoru daha az sistem kaynağı kullanımı ile daha fazla virüs algılar ve kaldırır. 
*  Daha İyi Koruma – Geliştirilmiş Koruma modülü bilgisayarınızı ve online deneyiminizi gerçek zamanlı olarak korur. 
Daha Uyumlu ve Kararlı + – Microsoft tarafından dijital olarak imzalanmış Yeni sürücüleri son Windows 10 ile uyumluluk ve kararlılık sağlar
*  Yeni FaceID – Otomatik gizlice PC’nize erişim ve yeni yüz tanıma teknolojisi ile gizlilik içine meraklı olan davetsiz misafirleri yakalar. 
*  Daha Güvenli ve Reklamsız Sörf – Çeşitli can sıkıcı reklamları kaldırır ve Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer’ı destekleyen daha büyük çevrimiçi veritabanına sahip daha zararlı web sitelerini engeller. 
*  Kötü Niyetli Değiştirme – Yeniden tasarlanan Homepage Protection, ana sayfayı ve arama motorunu kötü amaçlı değişikliklere karşı korur. 
Hayır Gizlilik Sızıntısı – Gelişmiş Gizlilik Sweep, daha fazla programı ve Windows uygulamalarını temizlemeyi destekler ve gizliliğinizi korur. 
*  Daha Hızlı Başlangıç ​​- Clean & Optimize’daki yeni Başlatma Optimizasyonu ile önyükleme süresini kısaltmak için başlangıç ​​öğelerini optimize eder. 
Daha pürüzsüz PC – Performans İzleyicisi’ndeki Yeni Kaynak Yöneticisi, gerçek zamanlı olarak yüksek RAM / CPU / disk kullanımı alan süreçleri kontrol etmenin kolay bir yolunu sağlar. 
*  Gelişmiş Önemsiz Dosyalar Temizle – Daha fazla disk alanı boşaltmak için yüklü sürücü paketleri için temizleme eklendi. 
*  Daima Güncel Yazılım – Geliştirilmiş Yazılım Güncelleyici daha popüler programları güncellemeyi destekler. 
*  Daha İyi Deneyim – Yepyeni bir sezgisel UI ve yüksek DPI ekranlar ve yüksek çözünürlüklü ekranlar için iyi bir destek. 

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...