Program

AVG internet Security Antivirus 2018 indir Download

AVG internet Security , Antivirus 32bit ve 64bit , AVG TuneUp 32bit ve 64bit programlarını ücretsiz ve güvenli indirebilirsiniz…

AVG internet Security 2018

AVG internet security kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınıza tam koruma sağlar.Bilgisayar korsanlarına ,fidye yazılımlarına , kamera casusluğuna geçit vermez dosya ve fotoğraflarınızın başka ellere geçmesine karşı önlem alır.
Bilgisayar Koruması – gelişmiş antivirus koruma sayesinde virus ,fidye yazılımı ,casus yazılım ,rootkit ,truva atı ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınıza tam koruma sağlar.Tüm bu tehditleri tam zamanlı yaptığından dolayı tehdit daha ulaşmadan engellemede başarılıdır.
E-posta Koruması – E-posta kalkanı sayesinde kötü amaçlı yazılım göndericilerini ve bilmeden size kötü amaçlı yazılım gönderen arkadaşlarınızda dahil hepsini kontrol edip e-posta eklerine karşı koruma sağlar.Gelen e-postaları tarar.
Korsanlara karşı koruma – Fidye yazılımları ile size özel dosyalara ulaşmak isteyen kötü niyetli kişilere karşı koruma sağlar.Fotoğraf ve parolalarınızın başka ellere geçmesine izin vermez.
Gizlilik Koruması – Meraklı kişilerin ve web uygulamalarının sizin bilginiz dışında web kameranıza ulaşımını engeller.
Ödeme Koruması – internette sörf yaparken , bankacılık işlemlerinizde ve ödemelerinizi yaparken ihtiyacınız olan internet korumasını sağlar.Kötü niyetli kişilerin kart bilgilerinizi ve parolalarınızı ele geçirmesini önler.
AVG pc TuneUp 
Avg pc TuneUp tüm görevleri sizin için yerine getirir.Bilgisayarınızın otomatik olarak bakımını ve temizliğini yapar.
Otomatik bakım – Tek tıklamayla otomatik olarak bilgisayarınızın bakımını yapar.
Durum ve Performans Tavsiyeleri – Bilgisayar durumu hakkında tavsiyeler ile eksik sürücü , sabit disk sorunları ,hatalı ayarlar ve performans engelleri gibi sorunlara karşı tavsiyede bulunur ve düzeltmeye yardımcı olur.
Hızlı açılış süresi – Bilgisayarınızın açılışını hızlandırır.
Daha iyi tepki verme – Çalışma sırasındaki gecikme ve yükleme sürelerini kısaltır.
Daha fazla disk alanı – Bilgisayarınızdaki artık dosyaları tespit eder ve kaldırır.
Daha hızlı tarama – 25 i aşkın tarayıcı programından arta kalan tarayıcı artıklarını temizler.
Eski yazılımları kaldırır – Eski ve kullanılmayan yazılımları tespit eder ve bu yazılımların kaldırılmasını sağlar:

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...