Program

DriverPack Solution 17 Free indir DownLoad

DriverPack Solution 17 indir 2018 Download,Free Driver Update Program download

DriverPack SoLution 17 indir 2018
DriverPack Solution 17 ücretsiz denilen programların içinde en iyilerinden birisi olarak düşündüğüm bir program.Birde bu program driver güncelleme programı olursa tabiki tadından yenmeyecek derecede güzel oluyor.
DriverPack Solution 17 benim Driver Booster ile birlikte kullandığım çok güzel bir program.DriverPack ve Driver Booster birlikte kullanıldığında birbirlerinin eksiklerini kapatarak neredeyse %100 performans sağlıyorlar.Kesinlikle denenmesini öneririm.
Bir bilgisayar için son sürüm driver olmazsa olmaz ise kesinlikle bir bilgisayarda bu iki program bulunmalı.
Programı açtığınızda ilk önce tüm aygıtlarıızı denetler ve eksik ve güncelleme gerektirenleri size bildirir.Size güncelleme gerektiren sürücüleri bildirirken aynı zamanda indirilmesini önerdiği birkaç program var (Opera,Yandex,Firefox gibi) eğer onları istemiyorsanız lütfen onay işaretini kaldırın.Boş yere bilgisayarınızda yer kaplamasın.Program altındaki Uzman kipi seçeneğini seçin ve yan menüden seçerek ona göre işlem yapın.Otomatik olarak güncelle seçeneğine tıklamayın.

DriverPack Solution 17 Özellikleri

ÜCRETSİZDİR – evet program tamamen ücretsizdir sizden ne bir ücret talep eder ne de Lisans kodu girmenizi ister  e daha ne olsun:)
Güvenildir – Bu zamana kadar yaptığım driver güncellemelerde herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Olmazsa olmazı bulur – Bilgisayar için en çok gerekli Ses kartı Ekran kartı gibi driverleri günceller ki bu birçok sürücü güncelleme programında yoktur.
Veri Tabanı çok geniştir – Bilgisayarınız için gerekli bütün sürücüleri bulur ve yükler.
Tek tıklamayla yapar – Programı çalıştrın ve bırakın tek tıkla bütük eksik veya güncelleme gerektiren sürücüleri bulur ve yükler.
Sistem – Windows XP ,Wista , 7 , 8 , 8.1 ve windows 10 için hepsine uyumludur

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...