Program

Emsisoft Anti-MaLware 2018 Pro SeriaL Key

Emsisoft Anti-Malware 2018 Lisans kodu Pro Serial key,Free Aktivasyon kod

Emsisoft Anti-Malware 2018
Emsisoft Anti-Malware bir bilgisayar için ne gerekliyse hepsini barındıran sağlam ve gerçekten yararlı bir program.Tek bir tıklamayla hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarar zararlı yazılımları bulur karantinaya alır ve bir daha bulaşmasına izin vermez.Hele birde lisansıda oldumu yemede yanında yat cinsinden.
Program içinde : Gezinme Koruması ,Dosya Koruması , Davranış Engelleyici , Anti fidye yazılımı , Malware taraması ve daha birçok özellik bulunmaktadır.
Aşağıdaki lisans görselinde de görüldüğü üzere lisans kodu çalışır durumdadır.

Emsisoft Anti-Malware Program Özellikleri
Sörf Koruması – Truva atı , casus yazılım ve ya daha başka zararlı yazılımların gezindiğiniz internet sayfalarından bilgisayarınıza bulaşmasını önler.
Gerçek Zamanlı Dosya Koruması – Gerçek zamanlı dosya koruma ile indirilen ve ya değiştirilen tüm dosyaları süper hızlı emsisoft çift motorlu tarayıcı ile denetler.
Davranış Engelleyici – Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak aktif programların davranışlarını izler ve herhangi bir sorun tespit ettiğinde haber verir.
Anti Ransomware – Özel yapım davranışsal izleme ile zararlı yazılımlar dosya veya önemli belgelerinizi şifrelemeden fidye yazılımını durdurur.
Çift Motorlu Tarayıcı – Sadece iki ana antivirus ve Anti-Malware teknolojisini kullanmakla kalmaz aynı zamanda tarayıcıların verimli kombinasyonu sayesinde daha hızlı tarama yapar.
NOT: Bu lisans kodlarını bilgisayarınızda not defterine kopyalayıp yapıştırın.Sizden kod istediğinde herhangi birini girmeniz yeterlidir.
Emsisoft Anti Malware 2018 Lisans Kodları

PIV-HIF-ZIS-538
FIB-PIN-DIM-286
XOV-GEG-NEK-268
CER-BEB-GOS-322
BAP-BOK-VOM-465
DEK-BEP-DAB-457
MEZ-KAP-NOP-374
XIM-TEM-GIR-657
VIC-GEC-XOS-527
FEM-PET-KIN-265
PAX-DAD-DIT-628 
HOM-WAZ-SER-224
CAV-HOB-BIK-557
NON-HOB-NOB-527
DOV-SOM-KAZ-386
CIP-SAC-BAF-223
TOD-MAV-KAS-267
FEF-TIN-SAK-355
KEV-TAP-NAV-623

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...