Program

Eset Nod32 internet Security Antivirus 2018 indir Download

Eset Nod32 internet Security ,Smart Security 2018 ve Antivirus 2018 programlarını ücretsiz ve güvenli indir.
Eset Nod32 Antivirus 11

Eset Nod32 Antivirus Algılama ve kullanılabilirlik açısından çok iyi şekilde yapılandırılmış antivirus programıdır.
Virusler ,Fidye yazılımları ,rootkitler ,solucanlar da dahil olmak olmak üzere bilgisayarınızı tüm casus ve istenilmeyen yazılımlara karşı koruma sağlar.Optimize edilmiş kullanımı kolay internet güvenliği ile sizi gizlilik ve kimlik avı saldırılarına karşı koruma sağlar.Bilgisayarınızda herhangi bir yavaşlama olmadan program güvenle çalışır.
Eset Nod32 Antivirus Özellikleri
Antivirus ve Antispayware virusler , Solucanlar ,rootkitler ve daha birçok zararlı yazılıma karşı güvenli bir koruma sağlar.
Fidye yazılım kalkanı ile gizliliğinizi korur kişisel bilgilerinizin istenmeyen kişilerin eline geçmesini engeller.
Kimlik avı koruması sahte web siteleri tarafından şifrelerinizi,kimlik bilgilerinizi ,kullanıcı adları gibi bilgileri başkaları tarafından öğrenilmesini engeller.
UEFI tarayıcı windows işletim sistemi daha başlamadan bilgisayarınıza saldırmak isteyen tehditlere karşı koruma sağlar.
Exploit engelleyici Antivirus programlarından kaçması için özel tasarlanmış saldırıları engelleyerek kilitlenen ekranları ve fidye yazılımları ortadan kaldırır.Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü zararlı yazlımlara karşı korur.
Bulut tabanlı tarama Eset live grit dosya veri tabanına dayanan güvenli dosyaları beyaz listeye ekleyerek taramayı hızlandırır ve bilinmeyen tehditleri önler.
Düşük kaynak kullanımı Yüksek performans sağlar ve bilgisayarı yavaşlatmaz ve küçük güncelleme paketleriyle güncel tutar.
Oyun modu herhangi bir program tam ekran açılırsa otomatik olarak sessiz moda geçer.Oyun ,video gibi tam ekran kullanımlarda bilgilendirme ertelenir.

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın...