Program

ioTransfer 3 Lisans kod Pro Licence

ioTransfer 3 İphone – İpad yönetici %100 working Lisans kod Pro lisans 
İOTransfer 3 iphone , İpad için resim , müzik yükleme ve verileri yedekleme programı.
İotransfer programı ile resimlerinizi tek bir tıklama ile PC ye yükleyebilir veya PC den bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.Resimleri İtunes kullanmadan aktarabilir ve böylelikle zamanınız size kalır.

Sevdiğiniz müzikleri İtunes kullanmadan İpod , İphone , İpod , PC arasında müzikleri aktarabilirsiniz.Tek bir tıklamayla sevdiğiniz müzikleri cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Videolarınızı veya filmlerinizi iPhone veya iPad’inizden bilgisayara sürükleyip bırakın. Favori videolarınızı istediğiniz herhangi bir yere kaydedin. Farklı Apple cihazlarındaki tüm videoları ve filmlerin keyfini çıkarmak için oldukça iyi bir deneyim bulabilirsiniz.
PC’nize aktararak iPhone / iPad verilerinizi yedekleyin, hatalı silme, iPhone hasarına veya çalınması nedeniyle veri kaybına engel olun. Fotoğrafların / müziklerin / videoların aktarılmasının yanı sıra, IOTransfer 3, rehberleri, mesajları, uygulamaları, podcast’leri, kitapları ve sesli notları  vb. Yedekleme de etkili bir şekilde çalışır. Hızlı ve istikrarlıdır.
Aktif Etme:İOTransfer programını pro versiyon olarak kullanmak için programın sol altında bulunan Lisans gir kısmını tıklayıp yukarıda paylaşılan kodu kopyala yapıştır yapmanız yeterlidir.Güle güle kullanın…

UYARI: iotransfer 3 lisans kodu yalnızca bizde mevcuttur.Kota sorununa takılmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz…Bizi FACEBOOK’tan takip ederseniz güncellemelerden daha kolay haberiniz olur…

ioTransfer 3 Lisans Kod

57A78-FBBB4-C2A5F-5C7B3

ioTransfer 2 Lisans Kod
 ACB9E-9634E-6E46D-FC9B2

Comment here