FilmSinema

Captain Marvel’dan İlk Fotoğraflar Geldi

Avengers Infinity War filminden sonra gündeme gelen Marvel karakteri Captain Marvel’dan ilk fotoğraflar paylaşıldı. Captain Marvel’ı daha yakından inceleyelim.

Captain Marvel, Marvel sinematik evreninin yeni karakteri. Daha doğrusu yeni gündeme gelen karakteri. Avengers Infinity War filminin sonunda “after credits” bölümünde Thanos insanlığın yarısını sildikten sonra, Nick Fury yok olmak üzereyken son anda Captain Marvel‘a acil mesaj göndermişti. Bu sahneden sonra Captain Marvel gündeme geldi ve Avengers Infinity War filminin gelecek sene çıkacak olan 2.filminde Thanos’a karşı önemli bir rol üstleneceği ortaya çıktı.

👋 @gemma_chan!

More #CaptainMarvel goodness (and green-ness…) in this gallery of exclusive first look images: https://t.co/3OCp55oJMs@EW @captainmarvel issue on stands Friday!! pic.twitter.com/tLs92U4yHN

— Shirley Li (@shirklesxp) 5 Eylül 2018

Avengers Infinity War‘ın 2.filminden önce 8 Mart 2019 tarihinde Captain Marvel‘ın solo filmi de çıkacak. Captain Marvel filminin oyuncu kadrosu da oldukça geniş. Captain Marvel oyuncu kadrosu Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Gemma Chan, Lee Pace, Djimon Hounsou, Clark Gregg gibi yıldızlardan oluşuyor.
Filmin yönetmenliğini Anna Boden, Ryan Fleck yaparken Captain Marvel‘ın müziğini bir Türk, Pınar Toprak besteledi. Film 1990’lı yıllarda geçecek.

Captain Marvel‘ın ilk görselleri de Entertainment Weekly dergisinde yayınlandı. Captain Marvel‘ı canlandıran Brie Larson Entertainment Weekly dergisine verdiği röportajda karakterini saldırgan, öfkeli ve emir almaktan hoşlanmayan biri olarak nitelendirdi.

Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğim. Takipte kalın!

Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Comment here