Sinema

La Casa de Papel’in 3. Sezon Tarihini Açıklandı!

Büyüklü küçüklü çoğu kişinin merak duyarak ve severek izlediği ve soygun temalı görünüyor olsa da çok fazla anlam içeren La Casa de Papel’in 3. sezonunun ne zaman gösterime gireceği duyuruldu.

Son zamanlarda oldukça popülerleşen ve sosyal medyada kendinden sıkça söz ettiren La Casa de Papel’in 3. sezonunun gösterim tarihi Netflix’in resmi Twitter hesabından duyuruldu. Oyuncuların yer aldığı bir videoyla duyurulan yeni sezon tarihi, 2019 olarak açıklandı (daha çoook var..). İspanya’da tek seferde yayınlanan diziy iki sezon şeklinde kullanıcılarına sunan Netflix, dizinin 3. sezonu kendilerinin gösterime sokacağının haberini vermiş oldu.

 

“Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. 3. kısım geliyor ve sadece Netflix’te… Bu soygunu soluksuz izleyeceksiniz” diyerek dizinin 3.  sezonunu duyuran dizi oyuncuları, izleyicilere de uzun süredir beklenen haberi vermiş oldu.

 

-La Casa de Papel ‘den bir görüntü.

 

La Casa de Papel Alex Pina tarafından İspanya’da izleyicileri ile buluşturulan bir soygun dizisi. 2 Mayıs’ta yayınladığı ilk bölümüyle başta İspanya’da, Netflix’te dünya genelinde gösterime konulmasıyla birlikte tüm dünyada büyük ses getirmişti.

Dizinin resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan bir diğer duyuru da bu şekilde: Geri sayım başlıyor. La Casa De Papel’in 3. Bölümü 2019’da Netflix’te.

Siz ne düşünüyorsunuz ? 3. sezonu sabırsızlıkla bekleyenlerden misiniz ?

Comment here