HaberSinema

La Casa De Papel İstanbul Fragmanı Yayınlandı !

İlk bölümden bu yana izleyicileri kendisine hayran bırakan bir baş yapıt olarak bugünkü haberimizin konuğu tabi ki de “La Casa De Papel“.

La Casa De Papel İstanbul
La Casa De Papel İstanbul

İstisnasız pek çoğumuzun izlediği bu süper dizi bizleri kendine bağlamış durumda. Oldukça iyi kurgu ve senaryosuyla dikkatleri üzerinde toplayan dizinin nihayet 2.sezonu yayınlandı.Yayınlanan 2.sezonla birlikte Netflix ve La Casa De Papel Türk hayranlarının gönüllerini fethederken diziye olan ilgiliyide arttırdı.Nasıl diye düşünüyorsunuz değil mi 😀 , Tabi ki La Casa De Papel İstanbul fragramanı yayınladılar.Daha önce “Bright !” da da benzer bir politika izleyen Netflix , görünüşe göre Türkiye deki hayranlarını yakından takip edip  daha fazla kendine çekmeye çalışıyor.

La Casa De Papel İstanbul
La Casa De Papel İstanbul

 

Fragmanda dizide soygun sahnelerinde görünen İspanyol sanatçı Salvador Dali maskeli ve kırmızı tulumlu kişiler İstanbul’un ikonik yerlerinde dolaşıyor.Mısır çarşısı, Kadıköy’deki Boğa Heykeli, Galata Kulesi gibi İstanbul’un önemli yerlerinde çekilen fragmanın bazı bölümlerinde diziyi izleyen insanlarda görülüyor. Netflix Türkiye hesabından yapılan paylaşımla yayınlanan video birçok kullanıcı tarafından beğeni kazandı.

 

 

 

İspanya Merkez Bankası’na gerçekleştirilen soygunu anlatan La Casa De Papel, Online dizi/film platformu Netflix tarafından İspanya’da çekiliyor. Türkiye için özel olarak hazırlanan La Casa De Papel’ın fragmanı;

 

Comment here