DonanımTeknoloji

ALIEXPRESS ‘ DEN ALABİLECEĞİNİZ EN UCUZ VE KALİTELİ 3 OYUN KLAVYESİ

Oyuncular için ekipmanlar çok önemlidir. Klavyesinden tutun kulaklığına kadar oyuncular ekipmanlarına önem verir. Oyuncuların vazgeçilmezi olan oyuncu klavyeleri herkes tarafından çok isteniliyor ancak maddi durum bu oyuncu klavyelerini almaya yetmeyebiliyor. Bizimde araştırmalarım sonucu alınabilecek en ucuz ve kaliteli 3 klavyeyi ve özelliklerini aşağıda sıraladım.

1-MOTOSPEED CK108 MEKANİK OYUN KLAVYESİ

Ürüne buradan bakabilirsiniz

FİYAT : 55 $ = 213 TL
Oyuncular için harika bir klavye. RGB aydınlatmalı olan bu klavye müthiş modlara sahip.

2-METEO EDITION MEKANİK KLAVYE

Ürüne buradan bakabilirsiniz

FİYAT : 38$ = 147 TL
Alınabilecek en güzel klavyelerden birtanesi bu arkadaşlar. Fp (Fiyat Performans) ürünü olarak en iyi ürün diyebilirim. CK108 ile birebir aynı diyebilirim. Maddi durumu CK108 ‘ e yetmeyenler kesinlikle bunu alsınlar hiç bir farkı yok. Bunda da aynı şekilde RGB aydınlatmalı ayrıca müthiş modlara sahip bir klavye.

3-ONE-UP G300

Ürüne buradan bakabilirsiniz

FİYAT : 33$ = 127 tl

Alınabilecek son ürünümüz ise bu FP ürünü olarak en iyi klavyelerden biride bu. Ancak bu klavye diğer klavyelere göre biraz farklı. Çünkü bu klavye 87 tuşdan oluşuyor. Normal klavyelerdeki gibi sağ taraftaki rakamların bulunduğu kısım bu klavyede yer almıyor. Bu klavyeler bazı kullanıcıların hoşuna gitsede çoğu kullanıcılar bu klavyeyi kullanmayı çok tercih etmiyolar.

Bu blogumuzda aliexpressden alınabilecek fp ürünlerini listeledik işinize yaradıysa

yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Comment here