Oyun

Battlefield 2042 , 22 Ekim’de çıkıyor

Battlefield 2042 Geliyor. Geliştirici DICE ve yayıncı Electronic Arts, Battlefield serisindeki bir sonraki oyun için bir tanıtım etkinliğine ev sahipliği yaptı. Az önce sona eren tanıtım etkinliğini kaçırdıysanız, bilmeniz gereken her şey burada.

DICE ve EA , bu ayın başlarında açıklamanın 9 Haziran’da Pasifik saatiyle sabah 7’de gerçekleşeceğini, ancak o sırada izleyenlerin bir saatlik geri sayım sayacıyla karşılandığını söyledi. Bu süre sona erdiğinde, izleyicilere Battlefield 2042 için 2WEI’nin “Kickstart My Heart” parçasının remiksine ayarlanmış beş dakikalık sinematik bir fragman verildi.

Aksiyon dolu teaser, şehir merkezindeki bir savaş alanını tüketen dev bir kasırga ile sona eriyor.

Yakın gelecekteki savaş oyunu, Xbox X / S, PlayStation 5 ve PC’de (Xbox One ve PlayStation 4, 64 oyuncuyu destekleyecek) devasa ölçekli haritalarda 128 oyuncuya kadar hizmet verecek. Özellikle, Battlefield 2042, tek oyunculu kampanya içermeyen yalnızca çok oyunculu bir oyun olacak.

Battlefield 2042 , en az üç farklı oyun deneyimi sunacak. Topyekûn savaş, Conquest ve Breakthrough olmak üzere iki moda sahip olacak ve en çok klasik Battlefield çok oyunculu deneyimine benzer. Tehlike Modu, takım tabanlı oyun içeren yeni bir yüksek bahisli moddur . Üçüncü deneyim 22 Temmuz’a kadar açıklanmayacak.

Battlefield 2042, seçtiğiniz platformda 59.99$’dan başlayan fiyatlarla ön sipariş verebilirsiniz . Bir oyun tanıtım fragmanı 13 Haziran’da yayınlanacak ve oyunun kendisinin 22 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.