İnternetOyun

4STORY – Rise of Gor

Iberia’nın birbirine düşman iki krallığı 4Story’de karşı karşıya geliyor: Derion ve Valorian. Kimin için savaşacağına karar ver. Gizemli efsaneleri ortaya çıkarmak, fantastik savaşlarda yer almak ve barışı tekrar sağlamak için bize katıl. Ülkenin kaderi senin elinde. 4Story dünyasını keşfet ve sürükleyici bir rol yapma oyunda yer al. Zamanda yolculuk et, gidilmemiş bölgeleri keşfet ve her krallıkta seni bekleyen farklı görevlerle başa çık.

Özellikler:
Bir çok değişik görev, heyecan verici atmosfer ve olağanüstü YZK görselliği ile saatler boyu eğlenceyi garantiliyor.
Oyun grupları için kapalı alanlara giriş ( zindanlar), riskli, heyecan verici görevler ve mükemmel ödüller seni bekliyor.
Ele geçirme savaşlarında gün boyu diğer oyunculara karşı dövüş ve başarıların için çeşitli ödüller kazan.
Gruplar kur ve diğer oyuncularla birlikte maceralara katıl, gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi ile stratejik savaşları yönet.

4story

Görevler
Fantazi dolu bir hikaye
Görevler oyunda yapman gereken sorumluluklarındır. 4Story oyununda bir çok değişik, eğlenceli ve değişiklikler içeren görevler mevcuttur. Karakterlerin görsel sunumları sayesinde olağanüstü, inanılmaz bir oyun atmosferi ortaya çıkmaktadır.

Zindanlar
Takım oyuncuları için kendini gösterme fırsatı
Zindanlar, belirli zamanlarda belirli oyuncu gruplarına açık alanlardır, bu sayede gruplar birbirilerini rahatsız etmezler. Zindanlarda oldukça tehlikeli durumlar seni beklemektedir, bu yüzden mükemmel ödüller ve eğlenceli maceralara hazır ol. Sınırlarını keşfet ve kahramanlık hikayelerinde yeni dönüm noktalarına tanıklık et.

Ele Geçirme
Günbegün Azan Savaş
Diğer oyunculara karşı savaş ve her gün ele geçirme savaşlarına katıl. Halkına yeni bölgeleri ele geçirmesine, düşmanlara karşı topraklarını savunmada yardımcı ol! Sadece kazananlar ödüllendirilirler, yeni köylere, yeni görevlere ve özel tüccarları kullanma imkanlarına sahip olacaklar.
4story

Stratejik Savaşlar
Yalnız veya Topluca
4Story’de savaşlara tek başına gitmek zorunda değilsin, 49 kişiye kadar olan gruplar ile birlikte savaşlara katılabilirsin. G.Z.S.K.S (Gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi) sayesinde çok değişik taktik varyasyonları kullanmak mümkün. Grup liderinin değişik emirlerini anında gör ve değişik bir arayüz üzerinden savaş gidişatını takip et.

Irklar:
Iberia’da 3 ırk yaşıyor:
İnsanlar vücut olarak esnek ve hızlıdırlar. Ayrıca akıllıdırlar ve teknolojiyi kullanma yetisine sahiptirler.
Feline ırkı güçlü ve dayanaklı canlılardır. Doğaya bağlı, mükemmel yakın dövüş savaşçısıdırlar.
Mirhur olarakda bilinen Periler, mental güçleri ve büyü yetenekleri ile ön plana çıkarlar.

4story

Karakterler:

Her karakter şu sınıflardan birisine aittir:

Savaşçılar hem savunma hem saldırıda güçlü ve çeviktirler. Ağır zırhları taşıyabilir ve vuruş gücü yüksek silahlar kullanabilirler.

Düzenbazlar hızlı ve tehlikeli yakın mesafe dövüş uzmanlarıdır, karanlıklarda saklanma ve aniden hızlıca saldırma konusunda uzmanlaşmışlardır.

Okçular, ok ve yay kullanabilen eli çabuk uzak mesafe savaşçılarıdır. Ayrıca yakın dövüşte de küçümsenmemeleri gerekir.

Büyücüler, elementler üzerinde hakimiyet kurmuş güçlü sihirbazlardır. Herhangi bir zırhları yoktur ve uzak mesafedan savaşırlar.

Rahipler, dostlarının şifacıları ve koruyucularıdırlar, düşmanları içinse tehlikeli olabilirler. Zırhlı değillerdir ancak değnek, sihirli asa ve büyülü kalkan gibi eşyaları kullanabilirler.

Çağırıcılar, diğer boyutlara geçitler açabilir ve acımasız yaratıkları kontrolleri altına alabilirler. Ayrıca diğer yaratıkların yeteneklerini kendi amaçları için kullanabilirler. Korunmak için deri zırhlar kullanırlar.

Valorian:
Eski bir asker ve tarihçi tarafından yönetilen paralı asker ülkesi. Valorian’lılar büyük bir askeri güce sahiptirler. Derion İberia’nın eskiden başbakanı olan kişi tarafından yönetilen büyücülerin ve araştırmacıların ülkesi. Uyumlu şehirlerine ve eşsiz doğasına rağmen bu ülke hala savaş halindedir.

Comment here