İnternetOyun

Recovery Search & Rescue Simulation

Büs Büyük bir milli park içinde sizi bekleyen yardıma ihtiyacı olan insanlar var. Onlara yardım eli uzatarak yeniden hayata katılmalarını sağlaymak istemezmisiniz ?Eğer cevabınız evet ise o zaman hemen oyunu indirmeli ve arama kurtarma ekibinde çalışmaya başlayın.

Simülatör oyunları son zamanlarda beni şaşırtıyor desem yeridir çünkü o kadar farklı hikayeler karşımıza çıkar oldu ki bizlere güzel bir mutluluk yaşatıyor aslında. Hem maceralı, hem de farklı bir eğlence yönü ile sizleri deneyecek olan Recovery Search & Rescue Simulation oyunumuzda sizler artık
çizmelerinizi giyecek, askıları ve pusulaları alacak, kancaları yanınıza katarak ülkenin en büyük milli parkında arama kurtarma ekibinin bir parçası olarak yolunuza devam edeceksiniz.

Bu milli parka gelen insanlar dağa tırmanma, doğa yürüyüşü ve daha bir çok zorlu ve tehlikeli sporlauğraşmaktadır. Haliyle kaza geliyorum demeden bu parkta bir sürü olay olmaktadır. Son derece farklı bir sistemde sizlerle birlikte olacak oyunumuzda ağaçlar, doğal tehlikeler ve bu kale, heykel ve anıt gibi insan yapımı yapılarla dolu bir büyük milli parkın kahramanı olarak görevleri tamamlayacaksınız.

Çok gerçekçi ve harika grafikleri olan oyuna başlamaya hazırmısın öyleyse hemen oyun indir!

Comment here