İnternetOyun

RODE – RISE OF DRAGONIAN ERA

İndirme işlemi sonrasında rar dosyasını açıp RODEOnlineSetup.exe dosyasını çalıştırınız.
 

Uzun süren kapalı beta testlerinden sonra Mart ayında açık beta yayınına başlayan Rise of Dragonian Era (R.O.D.E) NetGames tarafından yayınlanan ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi ejderhaların başrolde olduğu oyunda 2 ulus, 6 farklı karakter ve 4 eşsiz sınıf bulunuyor. Ulus, karakter ve sınıf dağılımları şu şekilde;

 
RODE - Rise of Dragonian Era

 
Doğu Ulusu (Su) 
  • Orial: Doğanın koruyucuları olarak nitelendirilirler ve adalet için savaşırlar. Dahil olabilecekleri sınıflar: Warrior, Rogue ve Cleric.
  • Sinkong: Kendine güvenen ve kibirli kişilikleri sebebiyle agresif yapıya sahiptirler. Dahil olabilecekleri sınıflar: Warrior ve Rogue.
  • Kaebi: Ateşi kontrol edebilen Kaebi’ler Warrior, Rogue ve Mage sınıflarından birine dahil olabilirler.
 
Batı Ulusu (Ateş)
  • Asrai: Doğayı kontrol edebilirler. Dahil olabilecekleri sınıflar: Warrior, Rogue ve Cleric.
  • Shedi: Gizemli geçmişe sahip olan Shedi’ler kurt gibi vahşi hayvanları kontrol edebilirler. Dahil olabilecekleri sınıflar: Warrior ve Rogue.
  • Halfkin: Meraklı kaşifler olarak nitelendirilirler. Dahil olabilecekleri sınıflar: Warrior, Rogue ve Mage.Warrior ve Rogue.
  • Halfkin: Meraklı kaşifler olarak nitelendirilirler.
 RODE - Rise of Dragonian Era
 
Eski zamanlarda barış içerisinde yaşayan 3 ulustan birinin (Deablo) dünyaya hakim olmak için geri kalanlara savaş açması üzerine kalan 2 ulusun dünyayı Deablo’ya karşı savunmasını aynı zamanda birbirlerine düşman olmasını konu alan RODE Online’ın kendine has çeşitli özellikleri bulunuyor. Bu özelliklerden en dikkaç çekeni şüphesiz ejderha eğitmenliği.
 
RODE - Rise of Dragonian Era
 
RODE online’da yeterli seviyeye geldiğinizde kendinize sadık bir ejderha bulabilir ve ejderhanızla gökyüzünde çetin savaşlara katılabilirsiniz. Bunun yanısıra detaylı sınıf ve karakter sistemiyle birlikte hareketli PvP karşılaşmalarının yapıldığı bölge savaşlarının bulunduğu oyunda yakın zamanda çıkması beklenen kuşatma sistemi de bulunuyor.
 

RODE – Rise of Dragonian Era Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! RODE – Rise of Dragonian Era İndir

Comment here