Akıllı TelefonlarAndroidIOSMobil

iPhone X Plus Eylül Ayında Gelebilir

Apple için 2018 yılı biraz sönük geçiyor diyebiliriz. Zira her zaman gündemde gelecek iPhone modeli vs. olurdu ancak bu tür haberler bu yıl pek gündeme gelmemişti. Bugünlerde yeni bir haber ortaya çıktı. Eylül ayında yeni iPhone X gelebilir. Detaylarına bakalım.

2018 yılı Apple için aynı zamanda Apple fanları için sönük geçiyor. Geçtiğimiz yıllarda sürekli gelecek iPhone modelleri ile ilgili sızan bilgilerle Apple gündeme gelirdi ancak bu tür haberleri bu yıl pek göremedik. Samsung cephesinde Galaxy Note 9, Galaxy S10, katlanabilir Galaxy X gibi akıllı telefon haberlerini görmekteyiz. Samsung Galaxy Note 9‘u ‘Samsung Galaxy Note 9 Ağustos’ta Geliyor‘ başlıklı yazımda sizlerle paylaşmıştım. Apple cephesine baktığımızda ise yeni yeni bazı bilgiler ve tahminler gelmeye başladı.

Son gelen bilgilere göre Apple, Eylül 2018’de yeni iPhone X‘i tanıtmayı planlıyor. Yeni cihazın isminin de iPhone X Plus olacağı tahmin ediliyor. iPhone X 5.8 inç ekran boyutuna sahip iken iPhone X Plus‘ın 6.5 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Yeni iPhone X biraz daha hızlı olacak ve yeni renk seçenekleriyle sunulacak. Yani iPhone X Plus, iPhone X‘ten çok da farklı olmayacak. Sadece daha büyük ekran, hız ve renk özellikleri açısından farklılıklar içerecek.

Şu anda ‘iPhone X Plus‘ ile ilgili gelen bilgiler bu şekilde. Yeni gelen bilgiler oldukça sizlerle paylaşacağım. Takipte kalın!

Yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

Comment here