AndroidMobil

Moto Z 2018 duyuruldu!

Motorola’nın Moto Z2 modeline bir güncelleme getireceği konuşulurken Çin’den ilginç bir haber geldi ve Moto Z 2018 duyuruldu. Cihazın Motorola’nın mobil telefon pazarındaki 45. yılını kutlamak amacıyla yalnızca Çin’e özel olarak tanıtıldığını da belirtelim.

Moto Z 2018 nedir?

Moto Z 2018 aslında Moto Z2 Force modelinin Çin’e ve Motorola’nın mobil pazardaki 45. yılına özel olarak yeniden tasarlanmış halinden başka bir şey değil. İçerisindeki yazılım biraz daha özelleştirilmiş durumda ve bu yüzden arayüzü de Moto Z2 Force modeline göre farklı görünüyor.

Ayrıca cihazın tasarımında da bazı değişiklikler yapılmış. Motorola bu konuyla ilgili olarak da, “Moto Z 2018’in arka yüzündeki altın renkli yarasa kanadı ve arayüz tasarımındaki değişiklikler direkt olarak Motorola tarafından üretilen ilk mobil telefon olan Motorola DynaTEC’e saygı duruşu niteliğinde dokunuşlar oldu.” açıklamasını yaptı.

Cihazın teknik özellikleri ise tahmin edebileceğiniz gibi Z2 Force modeliyle birebir seçilmiş. Snapdragon 835 işlemci, 5.5 inç’lik ekran, 4 ya da 6 GB’lık bellek kapasitesi ve eski tüm MotoMod’larla uyumluluk gibi tüm özellikler Z2 Force ile tamamen aynı.

Son olarak da bu yeni modelin 6 Kasım tarihinden itibaren, yaklaşık 1,300 euro fiyat etiketiyle şimdilik yalnızca Çin üzerinde satılacağını da hatırlatalım ve sizleri ürün için hazırlanan tanıtım videosu ile başbaşa bırakalım.

Comment here